Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi idő van a bérletet/jegy...

Rekasib kérdése:

Mennyi idő van a bérletet/jegyet előkeresni tömegközlekedési járműveken?

Figyelt kérdés
Egy trolivezető azért vetetett egy felesleges jegyet velem, mert nem kaptam elő szó szerint néhány másodperc alatt a bérletem... Megértem ha uncsi az életük, de ne az utasokat csesztessék ennek ellenében...

2019. márc. 15. 20:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19:

Pffff...járj taxival akkor, öreg. Akkor nem fog történni semmi az érzékeny kis kacsócskáddal a nagy hidegben.

2019. márc. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Volt bérletem, a tárcámban elkallódva, mert előtte keveredtek össze a kártyáim."

Tényleg ennyire nem esik le a szitu? Elővetted neki a tárcádat, amiben nem volt ott a jegy, ezért azt hitte, hogy vásárolni akarsz egyet, mire fel te automatikusan vettél egyet.

2019. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#19


"de ha néha egy-egy embernek tovább tart, azzal nincs semmi probléma."



Igen! Te meg állsz a "tíz fokos nyirkos szélben" a megállóban, a busz pedig azért nem érkezik időben, mert minden harmadik utas fél percig keresgéli a bérletét a buszon felszálláskor. De ez szerinted nem probléma. Nem baj hogy fázni fog a kezed?

2019. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!