Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kedd és szerdán mennyire...

Kedd és szerdán mennyire veszélyes siófokra illetve siófokról Budapestre utazni?

Figyelt kérdés
Kedden reggel 7-kor utaznék siófokra, szerdán 16 óra környékén jönnék vissza Budapestre.
2019. ápr. 17. 15:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Vonattal mennék.
2019. ápr. 17. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Veszélyes! Engem minden alkalommal molesztáltak, zaklattak és utána még le is szállítottak a vonatról. Csak azért mert nem volt jegyem.
2019. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne bármennyire is veszélyes? Magyarország legproblémasabb vidékein sem esik vonaton bántódásod, miért pont egy ilyen forgalmas fővonalon lenne baj?
2019. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Kedden van a zsebtolvajok napja, szerdán meg az erőszakolóké. Én a pénteket ajánlanám, akkor az öltönyös emberek napja van, az biztonságosabb.
2019. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 "Magyarország legproblémasabb vidékein sem esik vonaton bántódásod" azért ez elég merész kijelentés.
2019. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Semmivel nem veszélyesebb mint bármelyik másik vonat, busz vagy épp egy forgalmas utca.


Erőszakos bűncselekmény nagyon ritkán fordul elő, zsebtolvajok azért előfordulhatnak.

Olyannal például már találkoztam pont ezen a vonalon, hogy egy alvó utasnak a táskájában túrkáltak.

2019. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem veszélyesebb, mint hétfőn vagy csütörtökön.
2019. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Ötös, a borsodi vagy a nyírségi utazásaimról meséljek? Elég gyakran megesik mindkettő, nem csak a szobából szemlélem a kurucinfót... De ha belinkelsz nekem 4-5 cikket arról, hogyan késeltek meg es vetkőztettek gatyàra más utasokat BÁRHOL az országban az elmúlt egy évben , akkor hiszek neked. Addig viszont inkább a szememnek hiszek.


(A kalauzverés más téma, az országos sport lett már. Itt az utasok biztonságáról beszélgetünk.)

2019. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!