Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zugló vasútállomásról Kelenföl...

Zugló vasútállomásról Kelenföldre melyik busszal, vagy hogy a leggyorsabb? És hol a megállója?

Figyelt kérdés

Hajnali órákban, nem csúcsidőben...



Igazából az a legelső kérdés, hogy melyik buszmegállóba menjek? A bírósággal szembeni, régi villamosmegállós megállóba, ami az út közepén van? Vagy pedig átmenni a Hungárián, majd a Thökölyn, és a házak melletti megállóba?



Rég jártam már ott, és nem tudom mi a helyzet, viszont nagyon kell majd sietnem, hogy ne késsem le a csatlakozást, ezért nem lesz időm nézelődni, a segítségetekkel célirányosan szeretnék menni!



Köszönet!



(Ja és ha még leggyorsabb buszjáratot is tudtok javasolni, annak is örülnék, mert őszintén szólva azokban sem vagyok 100%-g biztos, hogy melyik jöhet szóba. Régen csak egy 7-es meg talán egy 173-as volt, ma nem tudom. :)))



2019. ápr. 25. 11:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Közben gondolkodtam, talán a metró gyorsabb a Keletitől. Igen, de vajon melyik?


Keletitől a 2-es metró Délibe?

Vagy a 4-es metró Kelenföldre?

2019. ápr. 25. 11:55
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

A leggyorsabb a metró.

1-es villamossal menj 2 megállót a Stadionokig, ott 2-es metró a Keletiig, majd 4-es metró Kelenföldig.

Van még a 7E buszjárat is (régi villamosmegállóba menj, a Thökölyn nem áll meg!), ez expressz járat, a menetidejét nézd meg a googlen.

2019. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval a régi vilimegálló a fő-fő, ha jól értelmezlek. Ez nagyon hasznos infó, köszi!!!!
2019. ápr. 25. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Felesleges kétszer átszállni, zuglótól bármelyik busz elvisz a keletiig. Az E jelzésűek gyorsabbak, de azon a távon nincs egetverő különbség, bármelyik jó, amelyik jön.

Amúgy a régi villamosmegállós buszmegálló kell neked, középen az önálló peronnal. :)


Buszból a 8E vagy a 108E a jó, bàr utóbbi asszem nem jár hajnalban. Viszont 40 perc körül van a menetideje, a metró gyorsabb.

2019. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(Mármint ha kelenföldig buszoznál, akkor van az utóbbi kettő.)
2019. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi a megerősítést, közben nézegettem én ia a futárt, csak annyi minden van, hogy nehéz átlátni. De alakul. Már csak azt kéne eldöntenem, hogy maradjak a Kelenföldnél, vagy menjek piros metróval Délibe. :)


Mert végülis az is egy opció akkor, amit az Első válaszoló írt, 1-es, Stadion, csak akkor végig a DÉlibe. Hm, de nehéz. :)

2019. ápr. 25. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkét metrónak kb negyed óra a menetideje.

Azt vedd figyelembe, hogy a Déliből nyilván hamarabb indul a vonatod, elérnéd e tutira, ha odamész? Ha garantáltan eléred, akkor talán jobb az, végállomás végül is, talán még jobban lesz helyed, stb.

Ha kicentizős lenne, akkor maradj Kelenföldnél, mivel a vonatnak is idő, mire oda kiér, ennyit nyersz te is vele, biztosabban eléred.

2019. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Illetve nem írtad, mennyire hajnalban, nézd meg, melyik metró jár sűrűbben, ez is lehet szempont, mert egyrészt valamikor fél5 után kezdenek járni azt hiszem, meg hajnalban 10 percenként vannak kb; ezzel is veszthetsz időt.


Én lehet azt csinálnám, hogy a keletihez mennék, és futáron lesném leszállás előtt (ha van okostelefon), hogy melyik metróhoz érdemes indulni. :)

2019. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Kelenföldre mennék a helyedben, mert a Délinél a metró peronjai a pokolban vannak, mire felvisz a lépcső elunod az életed. De ha feljutsz, utána még fel is kell caflatni a vonatokhoz. Kelenföldön ez sokkal gyorsabb és kényelmesebb.
2019. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hajnalba mész akkor még ott a 907-es is Kelenföldre.
2019. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!