Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zugló vasútállomásról Kelenföl...

Zugló vasútállomásról Kelenföldre melyik busszal, vagy hogy a leggyorsabb? És hol a megállója?

Figyelt kérdés

Hajnali órákban, nem csúcsidőben...



Igazából az a legelső kérdés, hogy melyik buszmegállóba menjek? A bírósággal szembeni, régi villamosmegállós megállóba, ami az út közepén van? Vagy pedig átmenni a Hungárián, majd a Thökölyn, és a házak melletti megállóba?



Rég jártam már ott, és nem tudom mi a helyzet, viszont nagyon kell majd sietnem, hogy ne késsem le a csatlakozást, ezért nem lesz időm nézelődni, a segítségetekkel célirányosan szeretnék menni!



Köszönet!



(Ja és ha még leggyorsabb buszjáratot is tudtok javasolni, annak is örülnék, mert őszintén szólva azokban sem vagyok 100%-g biztos, hogy melyik jöhet szóba. Régen csak egy 7-es meg talán egy 173-as volt, ma nem tudom. :)))



2019. ápr. 25. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Keletitől M4 a leggyorsabb.


Csak 2 kérdés.

Vonattal érkezel zugló vasútállomásra?

Ha igen mikor?


Mert lehet az is megoldás lenne, hogy zugló helyett kőbánya-kispesten szállsz le a vonatról és onnan van közvetlen vonat kelenföldre.

Viszont nagyon hajnalba nincs. 5:27-kor van az első és félóránként van egy vonat :27 :57.

2019. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, megvolt az utazás, el is értem a csatlakozást! :)

M4 és előtte nem is tudom melyik busz, épp bent állt, mondták megáll Keletinél, sima ügy volt.

:)

2019. máj. 2. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!