Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha ez buszsofőr azt gyanítja,...

Ha ez buszsofőr azt gyanítja, hogy jogtalanul beszem ogénybe a diákbérletet, miért nem kérdezi meg, vagy kéri el, ahelyett, hogy flegmázik, meg szemétkedik?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez az oka, mert mondta neki egy másik sofőr, aki utál és mellettünk lakik..

De nem is biztos,hogy ez, de úgy viselkedik velem, mint egy kutyával...


Alapból úgy adták ko a tanulóbérletet, hogy elkérték.


Plusz ahpzeg, hogy mennyi órám van egyetemen, vagy merre megyek, semmi köze, ha veszek jegyet, vagy van az iskola és a lakhelyem között bérlet.


De ne bunkózzon, meg odahallatszik, hogy szapul egy utasnak...


2019. ápr. 30. 12:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Tudod mit! Válaszolok.


Honnan a fenéből tudjuk egy ismeretlen járművezetőről, hogy mit miért tesz, vagy nem tesz. Nyilván helytelenül jár el, ha nem udvarias és nem az előírásoknak megfelelően jár el. Tessék. Ez így rendben van?


****



Valóban, nem ezt írtad betű szerint, de sorozatosan írsz nagyon hasonló történeteket buszsofőrrel. Ne mond, hogy nem te vagy, mert mindegyik közös jellemzője a rossz helyesírás, tévesen használt szavak, zavaros fogalmazás, hasonló szóhasználat.


Vannak vissza-vissza térő elemek is.


Gyanúm szerint a sportüzletbe kivihogós történet is a tiéd.

2019. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Mi a kérdés?
2019. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is te vagy, fogadd meg a korábbi válaszokban leírt tanácsokat, ha ez a buszsofőr tényleg rendszeresen zaklat, és fordulj egy jogvédő irodához.
2019. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Jogvédő iroda? Én inkább panaszt tennék a Volánnál, vagy befenyíteném... Hát ez egy vicc, hogy rettegek a buszmegállóba bemenni is, hátha ott az a baro...


Amúgy nem tudom, miért jelenti valaki a válaszaimat, akkor sem én írtam korábban, plusz nem rossz a helyesírásom... :D Vicc.


Előre rettegek egész nap, ha ott lesz a buszmegállóban ez a rothadék...

2019. máj. 1. 16:04
 15/25 anonim ***** válasza:
Diliházi szökevény.
2019. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Te elmebeteg vagy! Komolyan mondom!


Ha egyszer mondom, hogy nem száll le rólam, meg régebben addig is elment, hogy zaklatott...

2019. máj. 1. 17:02
 17/25 anonim ***** válasza:
Hetek óta veled foglalkozunk, de semmi nem hat rád. Leírtuk, mit tudsz tenni. Hatástalan.
2019. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Mit tudok tenni? Írtam neki, hogy felnyomom a Volánnál, hiába... Mert neki "nehéz élete van". Ja mikor csinált egy cserbenhagyásos gázolást, elrejtette a kocsit, utánaegbüntették, de a Volántól nem bazzták ez nagyon nehéz élet.


Egyszerűen annyira buta, de annyira, hogy fel sem fogta, mit mondok neki. Egyszerű szöveget nem tud értelmezni...


Tehetetlen vagyok. Amelyik buszra egyszer felszállok, odamegy a sofőrhöz és mondja nekik a baromságait, hogy "mire kell figyelni"... Már előre rettegek, mi lesz holna, nem vicc...

2019. máj. 1. 17:29
 19/25 anonim ***** válasza:
Modik bannolhatnának végre. Inkább tanulj, a sok hülyeség helyett. Mondjuk írni.
2019. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Téged kellene tiltani, ne nekem osztogass helyesírási tanácsokat, mert nincs szükségem rá és ne itt éld ki magad, főleg ne mások baján! Pá.
2019. máj. 1. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!