Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit kereshet egy buszsofőr...

Mennyit kereshet egy buszsofőr vidéken?

Figyelt kérdés
Bkk azt tudom hogy 400 körül mozog, engen vidék érdekek azon belül is ddkk. Baranyába lakom, kisvárosban komlón, itt úgy működik hogy helyi és helyközi járatokat is vihet egy ember. Hogy áll össze a fizetés mit néznek? Hogy hány km-t vezettem? Vagy pl a helyközi tobbet keres mint egy helyijáratos sofőr? Kisvároshoz képest egész jó a busztársaság viszonylag suru járatok stb. Témában jártasak kérlek segítsetek.

2019. jan. 10. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A BKK-nak alig van buszvezetője, nem üzemeltetnek járatot. A BKV, Arriva, Volánbusz és még pár cég a budapesti helyi járatok üzemeltetője, a 400 ezer forint erős fenntartásokkal kezelendő.
2019. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nettó 120-150 ezer körül
2019. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
KK-nál keveset ahogy az előző is mondta olyan 120-160 körül lehet, a vidéki városok saját önkormányzati fenntartású cégeinél (MVK,DKV,SZKT) kicsit többet keresnek, de a kk-nál szinte mindenhol ugyan annyi a bér.
2019. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dél-dunántúli közlekedési központ?
2019. jan. 11. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm Veszprém megyében buszsofőr (helyközi). Átlagos munkaidővel havi 180 körül kap kézhez. Azt nem tudom hogy pontosan melyik cégnél van, nem értek ezekhez. Tavaly is pont ugyan annyit vezetett mint most, és most 6-7 ezerrel kevesebb a fizetése mint akkor volt.
2019. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kecsón kb 180-250 között.
2019. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!