Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbűntettek a buszon. A A...

Megbűntettek a buszon. A A nevemet elírták. Ilyenkor be kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Egy betűt elírtak a nevemben, így teljesen más, minr amúgy. Minden más egyezik, csak hogy az nem én vagyok. Ilyenkor mi van? Be kell fizetnem?:DD

2019. máj. 12. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen be.
2019. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, dehogy kell! Ez olyan mintha nem is te loptad volna meg a társaságot - és rajtuk keresztül minket is.

Hagyd hogy próbálkozzanak, és amikor majd jön a behajtó, hogy anyád fizetéséből letiltsák az addigra már többszázezresre dagadó összeget, majd a képükbe nevethetsz.

2019. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kamuprofillal húzlak le valamelyik adásvételi csoportban vagy vaterán akkor végül is én nem követtem el semmit, csak a kamuprofil? :D
2019. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Fizesd be. Ha amúgy minden más adat stimmel és beazonosítható vagy, akkor azért, hogy ne båssz rá nagyon csúnyán, ha nem vagy beazonosítható, akkor pedig azért, hogy a gerinced èp maradjon.
2019. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Jaj, te Balkán fattya.

Igen, be kell fizetned.

2019. máj. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!