Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utaznátok minden nap oda...

Mono11 kérdése:

Utaznátok minden nap oda vissza 100 km et?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Van az a pénz...
2019. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel, és mennyi ideig tart az utazás?

Nagyon meg kell, hogy fizessék, érdemes legyen bevállalni, de a nagyobb területű országokban ez bem rendkívüli... persze ott a 100 kilométer egy óra időn belül van, nem órákat zötykölődnek.

2019. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

nem,

igaz nem mindegy hogy autópálya vagy micsoda de ősszel,tavasszal mikor itt a ködös idő akkor aztán cumi 100km/t tötymorogni a tejködben.

hajnalba azt se tudja az ember mi fogja fogadni,mikor kelljen hogy időbe oda érjen.

nekem nem feküdni az ilyen.

2019. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható tömegközlekedés van, ahol tudok dolgozni vagy ügyeket intézni utazás közben, akkor igen. Viszont ennyit vezetni random időjárási körülmények között nem tetszene, ráadásul az elveszett idő is, mert mást nem tudsz csinálni.
2019. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak, ha vonattal lehetséges, és a vonat megfelelő körülményeket, menetidőt ad.
2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felújítással foglalkozó alvállalkozók még az ország másik felébe is leutaznak autóval, nem véletlenül, mert egy hét alatt fél évnyi fizetést is megkeresnek simán.
2019. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem. Fejlett országban, ahol ez a táv max fél óra, igen.
2019. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én igen szerintem nem nagy távolság. De persze ez attól is nagyban függ, hogy miért utaznál 100km-et oda-vissza, és tényleg minden nap szükséges-e.
2019. jún. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel, és mennyi idő az út?

(Nekem ugyanannyi idő 30 km-re bejárni, mint apukámnak 110 km-re, mert én állok a dugóban, ő meg suhan az autópályán, szóval nem a km a lényeg)

2019. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!