Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van közöttetek olyan, aki...

Van közöttetek olyan, aki (De-Gygyk) szakon tanul és Debrecenből jár be Hajdúböszörménybe tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Az egyetemtől messze élek, és érdekelne hogy van-e közöttetek olyan személy, aki az egyetem ideje alatt debreceni koliból jár be Hajdúböszörménybe? "Elviselhető" napiszinten utazni közel egy óra hosszát ha már amúgyis fizetnék a kollégiumért? Megnéztem, hogy s mint lehetne odajutni tömegközlekedéssel, de csak másabb így virtuálisan nézni, mint megtapasztalni. (a Gygyk kolijába azért nem terveznék menni, mert párommal szeretnék együttélni, és ez koli formájában Debrecenben lenne kivitelezhető, persze tisztában vagyok, hogy az sem 100% )

Illetve érdekelne ott tanuló gyógypedagógusok véleménye is, hogy szerintük milyen ez a szak.

Előre is köszönöm szépen, ha valaki megosztja velem a tapasztalatait! :)



2019. jún. 30. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!