Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jogosan akadt ki a jegypénztár...

Jogosan akadt ki a jegypénztáros ilyen kis apróságon? Legalábbis én nagyon jelentéktelen is apróságnak látom

Figyelt kérdés

Szombathelyről akartam Győrbe eljutni csak nem Intercityvel hanem Sopronon keresztül személyvonatokkal (az oka lényegtelen, így volt kedvem). És azon akadt ki a pénztáros, hogy nem azt mondtam hogy Győrbe kérek jegyet Sopronon keresztül, hanem hogy kérek jegyet Sopronba a legközelebbi személyvonatra, majd onnan tovább Győrbe személyvonatra, hozzátéve azt is, hogy pontosan melyikre. Szóval ezen akadt ki, már majdhogynem elkezdett kiabálni hogy akkor miért nem azt mondod hogy Győrbe Sopronon keresztül. Mintha bárkinek bármi kárt is okoztam volna ezzel.

Jogosan kezdett el beszólogatni?


2019. júl. 11. 05:48
 1/6 A kérdező kommentje:
*jelentéktelen kis apróságnak
2019. júl. 11. 05:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan akadt ki.
2019. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Neked jelentéktelen, neki a munkáját valósíznűleg megkönnyítette volna, ha úgy mondod.

De az is lehet, hogy nem köszöntél, flegma, lekezelő stb voltál, vagy csak rossz napja volt.

2019. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem kotelességed jegypénztáros logikával gondolkodni, tehát nem volt igaza, viszont te vagy a vevő, az utas, tehát még akkor sem viselkedhetett volna így veled, ha igaza lett volna. Ez mindenképp elfogadhatatlan. Én valószínűleg nem is tudtam volna kihagyni, hogy kicsit helyreigazítsam a fejében a dolgokat.
2019. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen apróságon kiakadt? Lehet, hogy két billentyűvel többet kellett lenyomnia! Azt a kûrva!


Persze mindenkinek lehet rossz pillanata, de ezt nagyon nem szabad egy ügyféllel szemben éreztetni. Attól leszel profi ügyfélszolgálatos, ha a téged idegesítő helyzetekben is megmaradsz tárgyilagosnak, higgadtnak.

2019. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szívtál volna vele valószínűleg, ha úgy is adja a jegyet, ahogy kéred, mert 2 jegy drágább, mint átszállással az egy hosszabb útra szóló. Valószínűleg nem akart megszivatni, és 2 jegyet adni, emiatt az első jegyet vissza kellett sztornózni, és újat nyomtatnia. A vasúton átszállás esetében is egyben kiadható a jegy, és egyben is szokás kérni, felsorolva az útvonalat.
2019. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!