Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a teendő ha elázott a MÁV...

Mi a teendő ha elázott a MÁV bérletem és az Áfás számla? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Tokban tárolt MÁV bérletem és az azzal egy helyen tartott áfás számla elázott a táskámban. Nem tudom kiszedni, mert kiszakadt belőle egy darab mikor próbáltam óvatosan kihúzni, hogy legalább ne ragadjon össze. De a tokban nem fog egyhamar megszaradni és félek, hogy össze tapad és nem fogom tudni leadni, nem kapom vissza az árát.

Mit tehetnék egyrészt, hogy ne böngésszen meg a kalauz a rongálódott bérlet miatt, másrészt, hogy majd vissza kapjam az árát? Kicserélik vajon?


2019. júl. 11. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*ne bűntessen meg a kalauz
2019. júl. 11. 20:36
 2/6 anonim ***** válasza:
A bérletet, ha még olvasható, kicserélik például a Keleti ügyfélszolgálatán. Talán a számlát is.
2019. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igy van, ha még olvasható, kezelesi koltseg ellenében kicserélik.
2019. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áfás számlát is újranyomtatják.
2019. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szedd ki a tokból, úgy vidd el kicseréltetni.
2019. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicseréltetheted, de ha minden infó olvasható rajta, akkor így is el kell fogadnia a kalauznak. Persze nem mind ismeri a szabályzatot, úgyhogy jobban jársz, ha kicserélteted.
2019. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!