Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nyolc éve vettem egy japán...

Hagymás kérdése:

Nyolc éve vettem egy japán kerti traktort amit forgalomba helyeztettem. Az importőr nem adta ki a külföldi számla másolatát így csak üzembentartóként szerepelek a forgalmi engedélybe. Eladhatom-e a traktort? Ha nem akkor mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Eladni igazából a tulajdonos tudja - legalábbis személyautónál és motornál így megy.


Ennek is ugyanolyan forgalmija van? És törzskönyvet is adnak az ilyen traktorokhoz? Ki a tulaj? A cég? Az létezik még egyáltalán?

2014. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én vagyok a tulajdonos mivel ahogy írtam is nyolc éve vettem egy viszont eladótól.

Megvolt az adás-vételi és számla is a traktorról csak a cég amelyik behozta Magyarországra nem adott ki számlát ami igazolja,hogy Japánban kitől vásárolta és ezért/állítólag/nem tisztázott az eredete.Ennek ellenére megcsinálták az eredetvizsgát amit ki is fizettem viszont törzskönyvet nem kaptam.

2014. júl. 24. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!