Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt tesi érettségi tanár...

Emelt tesi érettségi tanár nélkül lehetséges? Így hogy már 2 éve nem vagyok középsulis?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. A 2020-as felvételihez a kinézett szakomhoz kell egy emelt. Egyedül a tesit látom, ami esélyes lehet, hogy menni fog.

Nincs nagyon tanár aki eltudna engem vállalni. Plusz annyira szabad időm, pénzem sincsen rá. Elég lesz a közel 40 ezres emelt érettségi díját kifizetni.:/


Szerintetek van rá lehetőségem?



2019. júl. 27. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha az általad kinézett szakodhoz elfogadják az emelt tesit akkor szerintem vágj bele. A libriben láttam egy könyvet amiben az elméleti tételek ki vannak dolgozva. A gyakorlati részekhez olyan gyakorlatokat kell választani amit tudsz egyedül is gakorolni. A futás és az úszás szerintem menni fog de a gerendát ne válaszd!
2019. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Megnézted, hogy egyaltalan elfogadjak a tesit? Nagyon-nagyon keves szakon elfogadott...
2019. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes lenne csekkolni, hogy biztos jó-e az adott szakhoz az emelt tesi érettségi, mert valóban kevéshez elfogadott. Csak azért ne menj abból, mert más, tanulós tárgyakból (töri, angol, biosz) nem tudnál. A szóbeli tételekhez találhatsz könyvet, mint előttem írták, és a gyakorlatok is le vannak írva az Oktatási Hivatal oldalán.
2019. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem elfogadják majd, mert most is oda van írva, hogy közép tesit vagy x vagy y -t nézik.

Úgyhogy szerintem ezt is lehet választani majd emelten

2019. júl. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!