Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy történelem...

Hogyan zajlik egy történelem és matek potvizsga?

Figyelt kérdés

Főként olyanoktol kérdezem akiknek már volt része bennük és tényleg tudják, pláne a töri aminek még szóbeli része is van, ha minden igaz.

9. osztályról van szó bár gondolom ugyanaz csak más anyaggal



2019. aug. 2. 20:26
 1/2 anonim válasza:
100%

Én töriből pótvizsgáztam 9 ben

Hat én ajánlom ha jó a tk akkor abból tanulj és az órai jegyzetből

Nem tudom hogy esetleg nem mondta / nem kérdezted meg a tanárod hogy melyik anyagokból készülj mert az sokat segítene

Nem olyan szörnyő mint amilyennek gondolod én is teljesen be voltam pánikolva

Én irásbelivel kezdtem ugye egy terembe lesztek azokkal akik potviszgáznak abol az adott tárgyból és mint egy doga kérdések és válaszolsz el kell érni egy minimum százalékot írásbelin és szóbelin is 20% -ot ( legalábbis nekem) szóbelin meg csak egyedül vagy ben de az írásbeli és szóbeli közöt van egy kis szünet mert akkor javitják ki a dogáket és mire bemész szóbelire már az ki lesz javítva és hát attól függ hogy sikerűlt az írásbeli ha jól kevesebbet kérdeznek ha rosszul többet de ajánlom hogy amikor a dogát megirod és szünet van akkor nézd át azokat amiket a dogába nem tudtál hátha azt is kerdezi szóban

Nem tudom hogy érdekel e de nekem megvannak a régi 9 pótviszga anyagaim nem azt mondom hogy tuti ez lesz neked de lehet segítene

Ha érdekel írj és elkűldöm

Sok síkert 😊

2019. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem 9-ben matekbol volt reszem potvizsgazni, nekem volt elso nap irasbelim ami csak egy "dolgozatbol/temazarobol" allt. Masnap, a szobeli napjan derult ki, ki az akinek nem kell szobeliznie mert atment az irasbelivel, hat en nem voltam olyan szerencses. A szobeli ugy zajlott hogy 3 tanar volt bent (koztuk aki engem tanitott), adtak egy lapot es egy feladatsort, meg kellett csinalni majd ki kellett ulni a tanarok ele es kerdeztek azt amit nem tudtam megcsinalni (wtf?), aztan nehezen de vegulis atmentem.
2019. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!