Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi Gólyatábor hogyan...

Egyetemi Gólyatábor hogyan működik?

Figyelt kérdés

Az elejéreről kezdem, szóval felvettek az ELTE-re és hallottam, hogy a 2014-es gólyatáborban erőszakolás történt ezért betiltották az alkoholfogyasztást, ez igaz? Most akkor az egész gólyatáborban nem lehet majd inni? Én szeretnék alkoholt fogyasztani a táborban, mivel tudja oldani a feszültséget + vicces szituációk is létrejöhetnek az alkohol miatt. Engem az se zavarna, ha szivatnának, meg le kéne vetkőzni, persze nem meztelenre, de mondjuk alsóneműig pluszpontért vagy valami.

De ha minden meg lesz tiltva, akkor semmi értelme elmenni. Jó hogy nem délutáni foglalkoztató nem lesz belőle, bébiszitterkedés szintén.

Valaki még tudná nekem vàlaszolni, előre is köszönöm!

A szivatást nem keverem a megalázással.



2019. aug. 4. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Van alkohol, nyugodj meg. Egyik gólyatáborba sem tiltották be az alkoholfogyasztást, csupán jobban figyelnek arra, hogy ilyenek ne történjenek meg, mint akkor.
2019. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nyugodj meg, az alkoholizmusodat ott is ugyanúgy gyakorolhatod. Felnőtt ember vagy, nem tiltják meg.

Szép 2 hónap lesz ez az egész egyetemesdi számodra, élvezd ki :v

2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:

Köszönöm a válaszodat, így már jobban hangzik! Megnyugtattál ezzel a válasszal! :)


#2:

Te komolyan ennyire lenéző vagy? Nem vagyok alkoholista, nem is tudok 2 nap egymás után berúgni. Ritkán szoktam inni, de egy ilyen helyen ahol sok az ismeretlen, igazán szólva mindenki, jól esne, ha iszok egy kicsit akkor nem fogok annyira izgulni, idegeskedni. Szeretek beszélgetni vagy húde nagy urambocsáss kicsit "örjöngni" (táncolni, ökörködni).

Nem tudom miből gondolod, hogy 2 hónap lesz. Egész gimi alatt hallgattam az osztálytársam át, hogy így rúgtam be, úgy rúgtam be. Itt hánytam, ott hánytam. Én csak az utolsó évben élveztem ki a közös bulizásokat. (szallagtűző, szerenád)

Nem tudom mit gondolsz, te nem voltál fiatal, vagy zavar, hogy kicsit élvezni akarom az életet? 19 éves leszek 1 hónap múlva és eddig egyetlen egyszer sikerült hánynom. Néha még utálok is inni, csak annyira szeretem, hogy kábultabb âllapotba legyek, néha jó érzés tud lenni. Tanulmányi átlagom 4-es alatt nem igen volt. Gondolatod, hogy nem vagyok hülye ha felvettek. Nincs igaz barátom se, mivel össze-vissza sodort az élet és sehol nem tudtam érvényesülni. Szeretek néha ökör lenni, nevettetni másokat, csak szar helyzetben voltam a gimis haverokkal, egyikjel sem lett mélyebb kapcsolatom...

Bár felesleges magyarázni, mert nem rád tartozik.

Még valami, amin elgondolkodhatnál:

"Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik."

2019. aug. 4. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
2-es de rosszindulatú.
2019. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Ja! :/

2019. aug. 6. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És mégis az ő válasza a leghasznosabb a gyk szerint. :)
2019. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért mert az oldal szerint hasznos, akkor az az ember számára is hasznos? :D

Láttam már olyat, hogy tök nagy baromságot írt válasznak a srác a másiknak, de az oldal azt írta 100%-ban hasznosnak tűnik...

2019. aug. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!