Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kihagytam egy évet egyetem...

Ha kihagytam egy évet egyetem előtt, és most megyek, akkor az ciki ha részt veszek a gólyatábori eseményen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert így nem vagy gólya? Ha 60 évesen mész először egyetemre, akkor is gólya leszel, csak nem biztos, hogy olyan könnyen bírod a piát:DD
2019. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az ilyeneket külön sátorban helyezik el a táboron kívülre, a többieknek meg ki van adva, hogy nem állhatnak szóba veletek.
2019. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Tábor elejen korbe alljak oket es tojassal megdobaljak az osszeset. Nalunk igy volt...
2019. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak tudni se fog róla senki.
2019. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évet elpazaroltam egy másik szakon (2,5 évet jártam rá, közben volt egy passzív félév, és utana is egy év, amikor dolgotam). Ránézésre senki nem mondta meg rólam, hogy idősebb vagyok, mégis bátran és őszintén felvállaltam a múltam. Senki nem nézett ki. De nem is voltam egyedül, jópár ember volt, akik másik egyetemről jöttek, ahol nem sikerültek nekik a dolgok, vagy már el is végeztek egy másik szakot, csak nem érzik, hogy érvényesülnének vele. Volt egy srác, aki véletlenül levelezősre jelentkezett, el is vegzett egy évet, most mar másodéves lesz nappalin, és így jött el gt-ba, hogy megismerhesse a szaktársait, na ő vicces volt :D voltak olyanok is, akik mar technikusként dolgoztak pár évet, mégis jobbnak látták, hogy kell az a diploma. A Te verziód kismiska az ilyenekhez képest.
2019. aug. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5:

Ez most levelezős volt vagy nappali?

Vagy egybe volt a gólyatábor?

2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egybe volt.
2019. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!