Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az egyetemen...

Szerintetek ciki az egyetemen ha minden vizsgám kettesre sikerül?

Figyelt kérdés

Igaz úgy, hogy 30 kredit helyett 36 van. A gyakorlati jegyeim 2-től 5-ig terjednek.

Otthon a szülők azt mondják, hogy hozhatnám jobban a vizsgákat.



2018. jún. 24. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ melyik egyetem és mennyit készülsz

meg ha ilyen alapozó tárgy, akk mindegy

sztem nem ciki, majd belejössz, ha jön vmi érdekes tárgy

2018. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Relatív, ha könnyű szakon vagy szín kettes úgy hogy mellette nincs is más dolgod azért mehetne jobban, de ha pl mellette dolgozol, nehéz szak stb még belefér.

Én mondjuk nem szoktam megmindani othon hogy sikerültek a tárgyaim, csak hogy átmenten és kész. Úgyse tudják meg hogy milyen az átlagod, azt mondasz amit akarsz.

2018. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
11%
Első évben nem ciki. Utána már gáz.
2018. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért veszel fel 36 kreditet?
2018. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem gáz, egyetemen a kettes a cél, attól fentebb minden aranyat ér.

Ezt a tanárom mondta, akinek 3 diplomája van.

2018. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Mernoki szkon nem ciki. 2esnel nincs jobb jegy csak szebb. Senkit nemnfog erdekelni milyen atlagod van vagy hanyas lett a diplomavedesed. Interjukon a tudasod es hozzaallasod nezik.


Szabadbolcsesz szakon gáz.

Ovodapedagogus, gyogypedagogus szakon van, aki megvag ha nem tudsz elég nepdalt elenekelni. Vallasos egyetemen ha nem ismersz eleg vallasos dalt. Mert az is kotelezo targy.


Mernokinformatika szakon legtobbeknek hiaba 4es 5os a gyakjegye, tekintve hogy elavult gagyi mocsok a rendszer es azt nezik mennyire vagy jo lexikon ezert nagyon sokan 2essel teljesitik a targyat. Hidd el, hogy boldogabbak, mint a 4es 5os tanulok. Es mind el tud helyezkedni.


Max annyi, hogy lemaradsz az osztondijjrol.


Azt mondanam egyedul orvosi szakon ciki, mert ember életekkel ne játsszunk...

Ott tenyleg, aki 2essel bukdacsol az nem valo orvosnak.

De sajnos az orvosi szakot ezek is neha el szoktak vegezni, aztan a mutet sikeres volt a beteg meghalt...

2018. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám cikinek.
2018. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jedwardlove ***** válasza:
Szerintem nagyban tényleg a szak nehézségétől függ.. Idén voltam 1. éves gyógypeden, én is 36 kreditet vettem fel, és 4,72 lett az átlagom, csak egy tárgyból lett 3asom. Tény, hogy sokat készültem rájuk, és szerettem volna jól teljesíteni,meg ösztöndíjat kapni,de valószínű, hogy pl. egy mérnökin nem lennének ilyen jó jegyeim, mert nekem az nehezebb lenne. De azt tudom tanácsolni, hogyha zavar, hogy 2es lett, ne bánkódj már rajta, mert változtatni nem tudsz már, inkább élvezd a nyarat, és következő alkalommal meg kezdd el hamarabb a készülést. :) Amugy nekünk eddig nem volt elvárás a népdalok/ dalok éneklése, szóval ez nem kötelező tárgy (6osnak írom).
2018. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!