Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 21 évesen ciki...

Szerintetek 21 évesen ciki elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult hogy nemtudtam elmenni 18 évesen tovább tanulni (anyagi gondok miatt) addig viszont dolgoztam.De attól félek,hogy jövőre bekerülök egy olyan közösségbe ahol 18-19 évesek vannak.Nektek mi a véleményetek erről?

2018. szept. 16. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 34 vagyok és egyetemista. A tanulás mióta ciki?
2018. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen mit törődsz még azzal, ki (akár idegenek is) mit tart cikinek?

Amúgy pl tudok egy csomót,aki 40 fölött kezdte. Ismerettségi körömben is van pl aki 24 évesen kezdte, több is.

Ráadásul anyagi gondok miatt nem jutottál odáig, hogy egyetemre mehess. Akkor meg pláne nem gáz; szedd össze magad; és menj abba az irányba, amit szeretsz; még fiatal vagy!

2018. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki! Más is lesz a te korosztályodból, vagy idősebbek is.
2018. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sőt, nálunk az évfolyam fele minimum 1-2 évvel érettségi után ment egyetemre. Nem te leszel a legidősebb, inkább ez lesz az átlag életkor az évfolyamon.
2018. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En anno 28 evesen kezdtem. A mellettem ulo 46 eves volt.. szoval nem ciki 😊
2018. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Mi az a ciki nem ciki dolog?! Sehol nincs előírva, hogy középiskola után egyetemre megy az ember.

Ez nem középiskola, hogy egy korosztályban legyenek az emberek. Amikor majd a 200 fős előadóban ülsz, akkor meg ki fogja nézni? Már, bocs.

2018. szept. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már 50+ tanítványom is, nappali alapképzésen. Inkább becsülendő mindenki, aki tanul!
2018. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!