Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetseges kemia...

Szerintetek lehetseges kemia emelt 1 ev alatt 90% korulire?

Figyelt kérdés
Iden erettsegiztem belole emelt szinten, most egy evig itthon vagyok (nem vettek fel sajnos) es az elozo eredmenyem 67% volt

2019. aug. 9. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most is meg tudtad írni 60+ százalékosra, akkor igen. Annyi a lényeg, hogy oszd be előre az anyagot és az idődet!
2019. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ti villanyis konyvbol szoktatok gyakorolni, ugye? Vagy azon kivul meg mit?
2019. aug. 9. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem a Villányi-féle könyvekből tanultam (leszámítva az Ötösöm lesz kémiából c. tankönyvet, mert azt nagyon sokat használtam), bár megvoltak azok is. Az érettségire felkészítő könyvei nekem nem jöttek be annyira, de persze ez egyénfüggő, van, aki egyenesen odavan tőlük. Abból tanulj, ami neked jobban tetszik.

Én a mozaikos 11-12. könyvet használtam, hozzá a feladatgyűjteményt (végig kitöltöttem), és ezt a két könyvet nagyon szerettem, szép színes a könyv. :D Mellé megcsináltam az összes eddigi emelt kémia érettségit (oktatas.hu), és egy év alatt egész "könnyen" összehoztam az érettségit. :)

2019. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!!
2019. aug. 15. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!