Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha így befüröd...

Mit lehet tenni ha így befürödtem tovább tanulással? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Középiskolában jártam egy előkészítő osztályba, de nem abba az irányba mentem tovább. Utána letettem egy más szakmát, de kb egy percet nem dolgoztam benne. Aztán szereztem még egy papírt abba dolgoztam 2 hetet, de onnan kirúgtak, mert gondolom úgy látták hogy nincs sok érzékem hozzá, azt is hagytam a francba. Ilyen olyan betanított munkáim voltak, gyakorlatilag tök elpazarolt idő volt az összes iskola. Egyszerűen nem tudom még most se mi az amit szívesen csinálnék, nem csak munkának élném meg amit muszályból csinál az ember, de csak nyűgként éli meg...

valaki jár/t hasonló cipőbe?


2019. aug. 25. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetnél egy pályaválasztási tanácsadóhoz, hátha ő tudna neked segíteni kideríteni, hogy mi is az ami érdekel téged.
2019. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leírod üzenetbe, milyen szakmáid voltak? Hátha tudok segíteni.
2019. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!