Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló...

Veletek volt már hasonló helyzet, hogy beletört egy adott tanulmányba a bicskátok és buktátok a pénzeteket és időtöket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ezen belül arra, hogy akármelyiken tanfolyam, jogsi, egyetemi képzés és emiatt csak beleöltetek egy vagyont a semmire és nem lett meg a papírotok róla?

2019. júl. 30. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. kettőbe is. :(
2019. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aki szeretné hogy milyen képzést bukott el ossza meg nyugodtan. Én is leírhatom :(
2019. júl. 30. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2. A harmadik bejött.
2019. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy masszőr tanfolyamot végeztem, amit mai napig nem gyakorlok, pedig még ágyam is van:D


Ezen kívül most kezdek gazdasági szakon, NG, remélem nem kidobott idő, és érdekelni fog.


Igaz, én még csak húsz éves vagyok, de szerintem az egyik legnagyobb szorongást okozhatja az életben, amikor az ember rossz helyre kerül, de már benne van 5-10 éve az életéből. Nem tudom hogy bírja ilyenkor az ember egója feldolgozni ezt a disszonanciát. Különös tekinttel gondolok itt pl orvosi hivatásra, fogalmam sincs, mekkora sokk érne, ha 6 év kőkemény tanulás után jönnék rá, hogy félreismertem magam annó.

2019. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagy valószínűséggel a teherautós jogsi lesz, amit kidobtam lehet az ablakon :( Beleöltem egy vagyont és lehet meg se lesz, de még utoljára megpróbálom a forgalmit. Személyautó az elsőre sikerült pedig annak idején kompletten letenni, bár igaz ég és föld a kettő követelmények terén. Ezen kívül végeztem még két OKJ-t az egyiket államilag csináltam így az csak időhúzás volt, mert azért nem kellett pénzt kidobnom, de kénytelen voltam ráeszmélni, hogy mégse nekem való. Bár kipróbáltam magam a szakmában éles munkába is csak nem váltam be meg amúgy se vagyok benne túl jó. A másik OKJ képzésért márt fizettem, de azt legalább megcsináltam a sok pénz ellenére, de abban meg nem tudtam elhelyezkedni, így azzal max maszekolni tudok alkalmanként valamit. Így főleg a jogsi a legnyomasztóbb mind közül :( Bár nem lehet tudni mire lesz szükség idővel.
2019. júl. 30. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked legalább van papírod róla, mert elvégezted...sose lehet tudni mikor lesz jó!
2019. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem tetszett a szak, amire jöttem egyetemre. Így elpazaroltam 2 állami félévet 620 000 ft értékben.
2019. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: vissza is kellett fizetned a felevek arat?
2019. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene, de elkezdek egy másik szakot, ami remélhetőleg jobb lesz és el tudom végezni. Akkor talán megúszom a visszafizetést. Bár úgy tudom, hogy ha annyit dolgozok amennyit tanultam akkor sem kell visszafizetni semmit mert így kiváltható a tartozás.
2019. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!