Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen érdemes így felvenni...

Egyetemen érdemes így felvenni egy órát?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, a szakos tárgyak mellett szabadon választottat is fel kell venni, gondolom ez minden egyetemen így van.

Szóval néztem a neptunban a választékot de vagy ütköznek az órák, vagy a témája nem érdekel vagy nem igazán ideális az időpont.

Vannak olyan órák amik időpontot tekintve jobban tetszenének de ott jobban kell beszélni az órán, prezentációkat tartani, én meg kicsit félek az ilyenektől. És egy olyan csoporttal, akikkel még sosem volt közös órám. A tanárról tudom, hogy rendes és nem piszkál, érdekes órái vannak de még sose tanított.

Érdemes így felvenni az órát ha amúgy a téma kifejezetten érdekel de nem vagyok nagyon dumáló típus?


Lehet éretlennek tűnök hogy ezt itt kérdezem meg de nem olyan egyszerű döntés mert végülis ha nem adom le időben a tárgyat, akkor egy félévig kell csinálni, az nem kevés idő.


2019. aug. 30. 22:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Ami a krediteket illeti, elég sok kreditet ér. Szóval ilyen szempontból jól járnék vele, mert gyűlnének a kreditek.

Csak az bizonytalanít el, hogy nem mindig vagyok nagyon aktív órákon. Valahogy környezettől, tanártól, csoporttól is függ nálam.

2019. aug. 30. 22:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenképpen vedd fel! Menni fog az a prezentálás is.
2019. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!