Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok érettségit venni?

Hol tudok érettségit venni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Sehol
2019. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudsz.
2019. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

fogalmam sincs, de dark weben esetleg?

vagy ha van valami alvilági haverod, lehet ő tudna szerezni

nekem is írhat privátot, akinek van erről információja

2019. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ma már mindent elektronikus rendszerben tartanak nyilván, úgyhogy sehol.
2019. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez bűncselekmény. Ugye tudod?
2019. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy sörért odaadom az enyémet.
2019. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Tudsz venni, ill. szerezni, ha vannak megfelelő kapcsolataid. A probléma az, hogy jóformán sehova sem jutsz vele messzire. Egyetemre nem vesznek fel, mert a törzslapszám nem szerepel az adatbázisban, külföldön sem fog működni, hasonló okokból. Mindkét esetben ha rájönnek, okirathamisításért eljárást indítanak ellened. Ha az, aki eladja, kicsit "okosabb", akkor egy üres, lopott oklevélre írja a te adataidat és eredményeidet, de mivel az iskola nyilvántartásában nem szerepelsz, ez ugyancsak bukta.


Hamis érettségit egy helyen lehet használni: nevenincs cégeknél, amiknél elég felmutatni. A multik is szokták ellenőrizni egyébként. Egy érettségi által pedig nem sok minőségi munkához jutsz, szóval semmi értelme.

2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%

Érettségivel vagyok középvezető egy vilagcegnél... szóval nem mondanám, hogy sehova nem jutsz vele...

Btw nekem is írhat privit aki tud, ismerősömnek nagyon kellene...

2020. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Tele vannak az apróhirdetések egy eladobizi-s yahoo emailes hirdetéssel. Hatalmas kamu, több hasonló címről működtek már. Elég ügyesen megvesznek kilóra, de csak beszedik az előleg és eltűnnek, ebből élnek. Szerintem nem lehet ám ilyesmit venni csak úgy a netről.
2020. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valaki tudja, hogy hol van eladó vagy vett szívesen fogadom ag ajánlását!
márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!