Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi 11 év után nem gáz?...

Érettségi 11 év után nem gáz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék levelezőn elvégezni egy képzést, viszont valószínűleg nem lesz hozzá elegendő a pontszámom.

Kb 11 ééve érettségiztem, akkor nem mentem semmiből sem emelt szintűre. Most viszont úgy gondoltam, h 1 tantárgyból megpróbálok letenni egy emelt szintűt.

Nem gáz ennyi idő után? Nem fognak rám furcsán nézni...?



2019. szept. 27. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is jövőre tervezek, 25 leszek akkor. Bennem os volt az elején ilyen érzés, de megnyugtattak, hogy tanulni sose gáz.

Amúgy jól írták előttem, hogy mivel az emelt kötelező, így, akik esetleg munkahelyükről akarnak tovább tanulni levelezőn, hogy fentebb lépjenek, és még nincs diplomájuk, nekik is kötelező az emelt érettségi.

2019. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!