Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosi egyetem elvégzése...

Kelly2000 kérdése:

Az orvosi egyetem elvégzése tényleg minden szabadidőt elvesz?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, és orvosnak szeretnék továbbtanulni, azonban mindenhonnan csak azt hallom, hogy aki az orvosira jár, annak semmi szabadideje nincs, minden napja csak a tanulásból áll. Elsősorban orvostanhallgatók véleményére lennék kíváncsi, igaz ez?

2019. okt. 8. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as Kollégának válaszolok hogy orvosi v.s gyógyszerészeti másodikos vagyok a gyógyszerészetin 18-ból 6-an maradtunk a csoportban "vért" kellett izzadni, hogy bennmaradjak. Sokan orvosin kezdték újra Szerintem semmivel nem könnyebb mint az orvosi nem azért mert "savanyú a szőlő" hogy nem orvosin vagyok annyi pontom volt, hogy felvettek volna de én nem akarok orvos lenni lelkileg nem bírom
2019. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
hehe pont lattam a valaszt:D nem azert mert az egyetem konnyebb lenne, hanem mert nokent sokkal stresszmentesebb es kiszamithatobb a diploma utani elet. nincsenek ugyeletek, mehetsz patikaba felallasban ha gyereked van stb stb.
2019. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megértettem ! Korrekt a válasz !
2019. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!