Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolát váltottam, de rossz...

Iskolát váltottam, de rossz döntés volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most végesztem általánosban. Alapból az iskola biztosította volna érettségiig, mivel egy Gimnázium volt, de én ennek ellenére is átmentem egy szakközépbe. Hát, rossz döntés volt. Nagyon rossz döntés. Az eltelt egy hónapban semmi sem történt. Minden dögunalmas és siralmas. Az előző iskolámban rengeteg barátom volt, akikkel nagyon bírtam együtt lenni, de most minden reggel inkább meghalnék hogy abba az osztályba menjek. Egyszerűen ebben az osztályban még emberek sincsenek akikkel értelmesen tudnék beszélgetni. És nem is nagyon akarok. Minden reggel úgy kell bemenni, hogy "rettegésben kell lennem" nehogy valamit elszúrjak a többiek előtt. Nem tudom itt elképzelni a következő 4 évet. Segítsetek, mit tegyek?!

2019. okt. 14. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Menj egy harmadik iskolába, közben azért tarthatod a kapcsolatot a régiekkel akikkel jóba voltál, meg ismerkedhetsz sulin kívül is.
2019. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Vissza is lehet menni. Nálunk is volt ilyen.
2019. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%

Milyen butaság ez?

Átmentél egy szakközépbe, ahol nem csak érettségid, de szakmád is lesz.

Még csak október van, mindenki most kezdett az osztályban, majd itt is kialakulnak barátságok.

Nem járhatod végig az ország iskoláit, hogy hol tudsz haverokat összeszedni.

Arra használd a sulit, amire való, tanulj, barátaid már vannak az általánosból, azokkal lehet találkozni, amikor nem vagy iskolában!

Amúgy meg nem értem, hogyha "káposztafejekkel" vagy körbevéve, akkor mi ez a megfelelési kényszer?

2019. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ha beégek előttük akkor szétszop@tn@k
2019. okt. 14. 22:03
 5/6 anonim válasza:
100%

#4

De ezt csak tippeled, vagy már volt rá példa?

Amúgy mit lehet elszúrni egy suliban olyat, amit a többiek nem szúrhatnak el? Vagy ott rajtad kívül mindenki színkitűnő, így a sulikezdés után másfél hónappal?

Rendezd az önbizalmad, nem lesz semmi gond!

2019. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nekem az a legnagyobb bajom hogy nincsenek barátaim. És nagyon rossz érzés, hogy a többiek ott jól megvannak nélkülem, de ha észre is vesznek, akkor meg csak beszólnak valami nagyon sértőt. Általában a telefonomon szoktam kockulni és az órát nézem mikor lesz vége ennek a borzadálynak.... Sajnos senkivel sem tudok normális, értelmes beszélgetésbe bonyolódni, mert konkrétan lehetetlen
2019. okt. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!