Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősöknél hány ovistársaddal...

Elsősöknél hány ovistársaddal kerültél egy osztályba? Nálunk 7 első osztály van!

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Trükkös kérdés.

Egy elsős még nagy eséllyel nem olvas ilyenkor. Regisztrálni 16 éves kor felett lehet.

Tehát mi a kérdésed? Hogy én anno '40 evvel ezelőtt hayn ovistqrsammal kezdtem együtt az iskolát? Az egész oviscsoport ment, 30 feletti letszam volt. 4 első osztály.

A mai elsősök között hány ovistarsa van gyereknek? Egt sincs

2019. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1983, Zeg. Annyi első osztály volt, hogy nem fértünk el, három osztály másik suliba járt 3 évig, és még így is k-s volt az utolsó. Ez ha jól számolom, 10 (h-j-k volt a három buszos, i valamiért kimaradt).

Négy ovistársam lett osztálytársam, de csak hatan voltunk, akik suliba mentünk.

2019. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2
2019. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy se.
2019. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs, a szülőkhöz intéztem a kérdést, nem jól írtam.
2019. okt. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!