Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek ezek a "komoly" szakok?

Melyek ezek a "komoly" szakok?

Figyelt kérdés

Olvasom itt gyakran, hogy persze, mert egy komoly szakon heti 3-4 ZH, meg 28 beadandó meg heti 60 tanóra meg reggel 6-tól este 10-ig órán meg hétvégén is! 4!4!4

Szeptember 1-től dec 15-ig, utána meg a heti 5 vizsga meg 159 kredit egy félév alatt hol??!!!!?!??!


2019. okt. 26. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Isten nem nézi jó szemmel a káromlásodat, csak szólok.
2019. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk biosz szakon hasonló volt. Ilyen az, mikor 5 éves képzés elméleti anyagát belesűrítik 3 évbe
2019. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez pontosan hol?
2019. okt. 26. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy “komoly” szakon is vannak korlátozások. A TvSz-ben meg van szabva, hogy hány zh iratható egy héten. Én nem “komoly” szakra jártam, mégis nem egyszer volt, hogy kihúztak egy-egy zh-t, mert annyit akartak iratni.
2019. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szeged. Én olvastam a mi tvsz-ünket, nem volt benne zh-ra vonatkozó szabályozás, volt, hogy egy nap 3-at is írtunk, senkit sem érdekelt. És ezek csak azért mentek, hogy mehessen az ember vizsgára, hogy aztán ott megint írjon egy beugrót, hogy húzhasson tételt
2019. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha tényleg van ilyen, ez rohadt szánalmas.
2019. okt. 26. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
miért szánalmas?
2019. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert nem hiszek abban, hogy valakiből akkor lesz jó szakember, ha 3/5 évig heti 6 nap reggeltől estig az egyetemen sorvad.

Heti 3 max 4 nap szerintem ideális bármely területen, már csak azért is, hogy a hallgató tudjon a saját maga által kedvelt területtel foglalkozni.

Én PTI-s vagyok, szeretem a programozást, ehhez képest nálunk is erőltettek tök más dolgokat.

Mondjuk nem panaszkodhatok, de ha itt is ez ment volna, inkább otthagyom és váltok selfstudyra.

2019. okt. 26. 23:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak hétfőtől péntekig voltak órák, vizsgák js csak hétköznap. Hát igen, jobb szakember nem lettem tőle, bár ez a sok vizsga, meg h egy zh-n múlik hogy kicsapjanak, kiölt belőlem minden izgulást. Így a munka világába kicsit könnyebb boldogulni. Bár tény, hogy a végére én is meguntam, mesterképzésre más szakra is mentem emiatt, de azért hasznos volt ez az alapképzés
2019. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Orvosi, fogorvosi, mindenféle mérnöki pl. vegyészmérnök, építészmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, programtervező informatikus, biológia, kémia, történelem, jog. Én ezekről tudok baráti körből.

De igen, amúgy a Szegedes kommentelőnek igaza van, bármelyik szakra igaz, hogy Szegeden nehezebb, mint kb. bárhol máshol.

2019. okt. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!