Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Fellebbezésnek mennyi az...

ELTE Fellebbezésnek mennyi az átfutási ideje?

Figyelt kérdés

A szoctámomat elutasították, mert neptun hiba miatt nem jó pontszámot kaptam és az nem érte el a határt. Azóta ez javítva lett de elutasították a pályázatomat, így fellebbeznem kellett. El is küldtem a levelet a kért megjelölés mellett a címre, viszont azóta semmi hír és érdekelne, hogy van-e értelme tovább várnom. (Jövő héten lenne esedékes az utalás, de már az októberiről is lecsúsztam, nem tűnik úgy, hogy bármi történne ebben a pár napban)


Volt már veletek hasonló?

Írtam nekik e-mailt is, több helyre, de válaszolni nem válaszoltak semmire.



2019. okt. 31. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, az eltén baromi lassú minden ilyesmi. Viszont, ha helyt adnak a fellebezésednek, akkor utólag megkapod a pénzt visszamenőleg is, úgyhogy ezen ne izgulj, hogy az utalásig nem kapsz visszajelzést.
2019. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Ha viszont mondjuk november közepére vagy december közepére sikerül dönteni az ügyem felől, akkor a következőző esedékes utalást mindenképpen megvárják majd vele, nem ?

2019. okt. 31. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:

Következő**


Mert azzal a részével eleve erre céloztam, bocsi, ha hülyén írtam.

Csoportos utalás van ha jól tudom, és ha nem férek bele időben abba ami soron következik, nem hiszem, hogy pár embernek külön utalást indítanának, inkább kivárják a következőt. Igazából így is okés a dolog teljesen, ne értsétek félre, csak semmi infóm nincs róla és találgatok :D

2019. okt. 31. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan csak a kovi honapban kapod meg mint pl a diakhitelt.
2019. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Becammogsz a TOba és megkérded a szakod és képzés es tanulmányi ügyekért felelős referensét vagy pénzügyest vagy szociàlis ügyekért felelős emberkét vagy ki az aki ezt utalja (lehet igazából HÖK csinálja, én már azon sem lepődnék meg) hogy mizu van. Ha nem válaszolnak az e-mailekre akkor ezt kell csinálni, sajnos igaza van a korábbi hozzászólónak, eszméletlenül lassú az egyetem ebben. (Én pl 3 hétig voltam full stresszben hogy egy elírás miatt ki kell-e fizetnem a kétszer 300 ezres tandíjat amikor átvettek államira...). Ez van, de így szeretjük :D
2019. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!