Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok tanulni, nem tok...

Nem tudok tanulni, nem tok koncentrálni, semmi nem marad meg, teljesen kivagyok. Kinek minek vált be? (Harmadéves egyetemista)

Figyelt kérdés
Semmelweisen tanulok és úgy érzem eljutottam egy szintre, hogy kinyitom a könyvet és sírni akarok. Úgy érzem esélytelen megtanulnom, nem tudok koncentrálni, elolvasok valamit 10szer és nem marad meg. Be kéne magolnom egy könyvet de úgy érzem képtelen vagyok rá. Valaki segítsen:(
2019. nov. 12. 23:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát kitartást mindenkinek!
2019. nov. 18. 22:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Na ma pont megint eszembe jutott ez a kérdés:D Ültünk órán és ilyen képlet olyan képlet, és tudják a kollégák ebből meg abból a tárgyból... Hát igen persze:D

Viszont van 1-2 gyerek aki brillírozik mindig... de hogy hogy...

Lehet én is felteszem hátha lesz rá új válasz:)

2019. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert :D
2019. nov. 19. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!