Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszivattam az osztályfőnököt...

Megszivattam az osztályfőnököt, ezért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

Suliban megszivattuk az osztályfőnököt egy Jokesphone nevű alkalmazással a lényeg az hogy lejátszik egy hangüzenetet mintha felhívná egy szakember hogy valahogyan csőtörés volt a lakásán és beáztatja a szomszéd lakást stb. A hívás végén direkt még egy poén is volt meg röhögés hogy levágja a hívott fél hogy csak vicc az egész de az osztályfőnök teljesen elhitte és a végét elvileg nem hallotta vagy nem fogta fel és hazataxizott így elmaradt 2 óra

Ezért milyen büntetést kaphatok ha kiderül? Csakmert valamelyik idióta úgyis elröhögi magát ha szóbahozza osztályfőnök hogy megszivatták

Olyan válaszok nem érdekelnek hogy mekkora gyökér bunkó vagyok hogy így megszivattam mert amúgy én nemakartam hogy hazataxizzon, azt hittem a végén majd érteni fogja hogy csak vicc



2019. nov. 13. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
???
2021. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!