Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a fizikát?...

Hogyan tanuljam meg a fizikát? Semmit sem értek.

Figyelt kérdés
Sose értettem a fizikát, nagyon rossz tanáraim voltak mindig is, és a mostani is borzasztó. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni hogy hogyan kell ki számolni akár a gyorsulást, vagy az átlag sebességet pedig ezek alap dolgok nekem nem mennek mert nem értem. Most gimibe járok de általánosban se ment. Elővettem a 7.es tankönyvem de abból se sikerült megérteni. Nem tudom már mit csináljak órákat ültem felette hétvégente leirtam a képleteket és abból próbáltam kiszámolni, de annyi képlet van egy temakörre, valahogy sosem tudom úgy behelyettesíteni hogy jó legyen. A tanárom nem tud magyarázni, senki sem érti csak csesztet minket hogy hülyék vagyunk. Jövő héten kedden témazárót írunk és nem akarok megbukni. Eddig egy 2 esem van. Ha ez egyes lesz akkor bukásra állnék. A matek tanárom az nagyon jó azzal semmi probléma full 5 ösre állok. De a fizika az nagyon nem megy. Nem tudom mit csináljak külön tanárt nem találtunk, a környezetemben senki sem ért a fizikához pedig nagy szükség lenne rá. Hogy értsem meg?

2019. nov. 16. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj a matektanároddal, hogy segítsen a fizikát elmagyarázni neked (matek-fizika szakos mindegyik), természetesen fizetség ellenében, korrepetálásként.
2019. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!