Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő 24 évesen nekivágni az...

Késő 24 évesen nekivágni az orvosinak?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta nagy álmom, hogy orvos legyek, viszont gimi után egy másik érdeklődési körömnek kezdtem hódolni és egy más szakon kezdtem meg a tanulmányaimat. Ezt cseppet sem bántam meg, a kérdés azonban még mindig motoszkál bennem, emelt kémia és biológia érettségit is csináltam még a gimiben, szóval a jelentkezéssel nem lenne problémám.

Szerintetek megéri még ennyi idősen elkezdeni? Valakinek van esetleg saját tapasztalata a kérdésben?

Előre is köszi a válaszokat!

23/L



2019. nov. 18. 16:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tanulni sosem késő, azonban ha még nem vagy önálló, akkor érdemes kikérdezni a környezeted véleményét.


[link]

2019. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem nyitjátok meg a cikket, legalább hadd másoljak ki belőle egy jelentős részletet:


"Három ok miatt döntöttem úgy, hogy megpróbálom. Az egyik, hogy hajt a kíváncsiság. Olyan az ember tudástára, mint egy lufi: minél többet fújunk bele, annál nagyobb a felülete, annál több a nyitott kérdés, és ahogy keressük a válaszokat, egyre kíváncsibbá válunk."

2019. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%

Aztaaa micsoda “hasznos” válaszok jöttek utánam. “Gyerünk, csináld meg, hajrá, képes vagy rá, hitelt is fel tudsz venni, ha nem menne anyagilag, bármilyen akadály leküzdhető hajrá!”


Érdekes, hogy sokadjára is lepontozzátok az érvekkel alátámasztott válaszomat ész nélkül a kétbites kapacitásotokkal, és továbbra is a SEMMITMONDÓ bullshitet toljárok, amivel csak egót simogatni lehet, valódi segítséget nem ad.


Jaja, vegyen fel hitelt ha úgy van, igaz minden előjele megvan

annak, hogy jöhet néhány éven belül egy gazdasági vàlság, de nem baj, vegyen fel hitelt, majd, ha felmegy a jegybanki alapkamat biztos jó lesz a többszörösét visszafizetni.


Normális ész érveket nem tudnátok végre írni, amik kész tények, nem pedig egosimogatás csak?


Hiába linkeltek ilyen idős egyetemistákat, őszintén atólva semmi értelme másokat alapul venni ilyen helyzetben, mert szép és jó, hogy ő a példa, csak a körülmènyei lehet teljesen mások.

2019. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

#23, jajj fejezd már be. Te sem tudod a kérdező milyen helyzetben van. Lehet kőgazdag a család, eltartják. Lehet nem akar gyereket, így ez sem akadály. Stb. Az ő élete. Fel lett neki vázolva pár életút, a hozzászólók elmondták a tapasztalataikat. Te is elmondtad a véleményed. Ezt kérte a Kérdező. Aztán csinál, amit akar. Nem tök mindegy neked?

#16

2019. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés az volt, hogy késő-e 24 évesen nekivágni az orvosinak, nem az, hogy mennyibe kerül neki. Az egy másik téma.
2019. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9%

Erre többször is írtam, hogy ne a kora tartsa vissza, ha az anyagi helyzete engedi, akkor oké.


Na befejeztem, törlöm is a kérdést a listámból.


Egy újabb válasz nyomorultak, amit lepontozhattok és verhetitek rá, mert ennyit bírtok, kétbites gyökerek!


Nah jöhetnek a semmit nem érő minuszaitok.

2019. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
84%
Szia, nekem volt 27 éves csoporttársam tavaly😄
2019. dec. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia

Mi lett azóta? :)

2020. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#28!

Jaj ennyi idő után vettem csak észre ezt a választ, de nem is baj, akkor még nem is tudtam volna azt írni amit most, hogy elkezdtem, végül Pest helyett Hollandiában és nagyon örülök neki, hogy úgy döntöttem, hogy belevágok! :)

2021. ápr. 9. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!