Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályfőnököm meggyőződése...

Osztályfőnököm meggyőződése az, hogy az 50 közszolgálati órát három "tevékenységből" kell hogy álljon. Ez tényleg így van? Nem találtam róla neten semmit, vagy ezt az iskola szabályozza?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ebben az évben ballagtam,és nem kellett "három tevékenység"... az a lényeg,hogy meglegyen az ötven órád (vagyis akkor még így volt).
2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

3-4 éve a lányom egy helyen töltötte le az egészet, nem volt vele gond.

De azt nem tudom, ez iskolafüggő-e?

2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Törvény erről nem rendelkezik. Az iskola helyileg szabályozhatja, de akkor mutassa meg az of a pontos szöveget a Pedagógiai programotokban vagy esetleg a Házirendben. Ha ezt nem tudja bemutatni, akkor lehet panaszra menni az igazgatóhoz.
2019. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én sulimban kötelező volt három helyen végezni ... Az ofőm azt mondta, hogy ezt így kell.
2019. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk azt mondta az ofő, hogy minimum két területet válasszunk, de nem tudom, hogy ezt törvényileg hogy van, de ahogy az előttem lévő válaszolókból látom, nincs előírva. Én három helyen voltam: 2+3+45 óra. De az utolsó kettő ugyanaz a terület, szóval nem biztos, hogy háromnak számítana a te ofőd gondolkodása szerint. Még lehet az aránytalanság se tetszene neki! Nekem elfogadták :)

Nem tartom férnek a több helyet, miután ha valakinek tetszik egy munkafolyamat, maradjon ott, csinálja végig. Így is sokan csak megúszásra mennek, én azt szerencsére szerettem, ahol 45 órát voltam.

2019. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hely volt, de ofi szószerint leszarta, kiosztotta kilencedikben, mondta hogy tudjuk le, és 12-ig hozzuk vissza. Valakinek osztálytársam apja írta be az egészet, mert vállalkozó volt. Nincs erre törvény. Ha ismersz vállalkozót irasd be azzal. Én egy építőipar cégnél dolgoztam nyáron, és a vállakozó írt be nekem 30 órát, 55 óràm lett így. :D Még szerződés se kellett a sulival. Tavaly végeztem.
2019. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért kérnek 3 helyet, mert sokan lecsalják az egészet.
2019. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vállalkozót viszont nem lett volna szabad elfogadniuk, a fogadóhelyek viszont törvényileg meg vannak határozva. Ez nem arról szól, hogy végezz ingyenmunkát egy vállalkozónak.
2019. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem is ingyen dolgoztam neki, csak a naplóba írta be úgy. :D
2019. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Iskolák dönthetnek, hogy milyen szigorúan nézik.


Nálunk pl. legalább 3 tevékenység, legalább 3 évre elosztva.

2019. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!