Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályfőnököm nemjól...

Az osztályfőnököm nemjól számolta ki az átlagomat?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi a teendő, ma volt a bizonyítványosztás az iskolámban, és hát a hivatalos lapon (bizonyítványomba) nemlett jól beírva az átlagom. Akárhogy számolom, mást kapok. 4,23 van beírva, közben 3,68.

#iskola #bizonyítvány #nemlett #beírva
2014. jún. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt nem tudsz helyesen írni, így bőven elég az a 3,68as átlag, jól érzed. Lehet, hogy elszámolta az osztályfőnök, de lehet, hogy te vagy olyan ostoba, hogy nem tudod kiszámolni tizenvalahány számnak a számtani közepét. Szerintem írd le a jegyeid, majd kiszámolom én is, és kiderül, hogy kinek van igaza.
2014. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Komolyan azthiszed akkora majom vagyok? Matekból 5-ösre állok. Csak szociológia meg filozófia szar mert nemérdekel és az rontja az átlagom, de nembánom.

4, 5, 5, 2, 5, 5, 2, 3, 2, 4, 3, 2, 5.. Javitok, 3,61-re állok.

2014. jún. 27. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez valóban annyi. Elnézésedet kérem, csak annyi barom van itt, hogy nem tudhatom kivel lesz dolgom. Bocs még egyszer.
2014. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, de még mindég nemtudom mi tévő legyek XD Ha halgatok lehet ez miatt gond?
2014. jún. 27. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűleg az a tipikus helyzet áll fenn, hogy az osztályfőnököd kis kedvence vagy. Sajnos manapság ilyen előfordulhat.....
2014. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondom én, hogy mi a helyzet. Az osztályfőnököd nem a te átlagodat javította fel, hanem inkább osztályét. Nálunk az osztályfőnök abból a tárgyból amit tanít, a bizonyítványba mindenkinek 1 jeggyel jobbat írt be mint amennyire lezárta, nem azért mert ő annyira jó fej, de nehogy már az ő osztálya szarabb legyen másokénál. Én örültem neki mert amennyit tanultam megérdemeltem a jobb jegyet csak épp nem erősségem az a bizonyos tárgy, örülj te is.
2014. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!