Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl sok a hiányzás százalékom,...

Túl sok a hiányzás százalékom, muszály bemennem betegen is. Mi van, ha osztályzót kell tennem? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
3 hétig voltam lázas, most 1 hét után ismét beteg vagyok, már 2 hete, és már csomó tantárgyból 38% is megvan. Az orvos azt mondja ,hogy szigarúan tilos bemennem a suliba ilyen betegen, de kénytelen elszek, mert akkor osztályzóvizsgát kell tennem. Mit tegyek? jegyeim vannak, elég sok, 3-mas a legrosszabb. Meg se tudok mozdulni. Ha 1 hét múlva bemegyek, akkor még csak csak, de mivan, ha a keményebb tél beáltával többször is beteg leszek?
2019. nov. 23. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha az orvos is megtiltotta és mozogni is alig tudsz, eszedbe ne jusson bemenni! Magadnak se és másoknak se teszel jót vele. Kérd el mindig a leckét, tanulj rendesen és max osztályozót teszel, nem olyan vészes az... Ja és mindenképpen vizsgáltatsd ki magad mert nem normális hogy ennyit vagy beteg.
2019. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, semmiképpen sem megyek be, az biztos... Mindenből van elég jegyem, álom tanáraim vannak, hihetetlen kedvesek. Amúgy 9.es vagyok. osztályzóra nagyon sokat kell tanulni vagy csak részt kell venni? Akor szoktam beteg lenni, ha huzamosabb időre iskolában vagyok. A többi embertől elkapok mindent. Nagyon érzékeny vagyok, egy rossz kis hapci és "végem". Orvos szerint normális, csak kevesebb baci meg vírus kell, hogy megfertőzzön.
2019. nov. 23. 22:52
 3/4 A kérdező kommentje:
mivan? kihalt a net?
2019. nov. 24. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem halt ki, de az ilyen hülyék fogjàk okozni, mint te, kedves kérdező.
2019. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!