Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha a tanár igazságtalan...

Mi van ha a tanár igazságtalanul akar (fog) megbuktatni egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma az egyik oktató közölte velem , hogy 90-100% ,hogy megfog buktatni...Holott mèg le sem vizsgáztunk.. Èn köpni nyelni nem tudtam. Nem is èrtettem most mièrt kapom ezt. Csoportosan dolgoztunk.. Nem egyèniben.. Ès azt mondta azèrt akar megbuktatni mert vannak hiányosságaim..de amikor egyèniben kellett produkálni akkor egyszer 3-ast másodszor 2/3-ot kaptam.. Szval nem is èrtem mi a francèrt akar most megbuktatni.

A lènyeg viszont az ,hogy kihez fordulhatok ,ha igazságtalanul megakarna buktatni?? Egyáltalán lenne èrtelme bárkihez is fordulni?



2019. nov. 28. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

szerintem akkor is mehetsz másik egyetemre ha abból a tárgyból megbuksz


bár lehet csak ugy ha ujra felételizel és azokat a tárgyakat elfoadják, amik megvannak és akkor ott folytatod, ahol abbahagytad, ami meg nem lett meg,azt felveszed még1x :)

2019. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Naah èn újra felvètelizni biztos ,hogy nem fogok :(

Ugyanis idèn 3. felvètelire sikerült bejutnom , ès tuti nem csinálom újra az egèsz hacacárèt (alkalmassági , stb ,)

Egyèbkènt ez a tárgy ahová mennèk egyetemre csak a 3. fèlèvtől lesz , szoval szerintem ez nem akadályozza az átvètelt.

2019. dec. 1. 10:12
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem a te dolgod megállapítani, hogy igazságosan történik-e. Fordulj a feletteséhez, ha gondolod.

"azt látja hiányosságaim vannak , ès nem mondja 100%ra hogy megbukok de vszínű"

Ennyi: amit eddig műveltél a félév során, abból valószínűsíti. Semmi több nem történt, tehát nem itt kéne pörögnöd, hanem tanulnod kéne.

2019. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13. Akkor amikor feleltetted mièrt hármast ès kètharmadot adott kèrdem èn? :O Most meg hirtelen meg akar buktatni,úgyhogy egyèniben nem is dolgoztunk? Ez nonszensz..

Mindig rendesen dolgoztam ,becsülettel jártam órára, gyakoroltam rendesen. Termèszetesen most is azt teszem. Minden tőlem telhetőt megteszek ,hogy ,ne bukjak meg.

De termèszetesen fogom jelezni a "feletteseknek " ha igazságtalanság fog törtènni. Mert igen is nem fogom annyiban hagyni ,bármi is lenne az ügy vège , küzdenèk az igazamèrt. Hidd el belátnám ,ha èn lennèk a hibás. habár úgyis iskolát váltok , akkor sem hagynám annyiban.

2019. dec. 1. 10:50
 15/15 A kérdező kommentje:

Update : Meg volt a vizsga!NEM buktam meg ,sőt nègyest kaptam😂😆 ès mellè dícsèretet is az oktatótól , ès a csoporttársaimtól is :)

Köszönöm így utolag is mindenkinek a válaszokat! :)

A kèrdèst most azèrt emeltem ki , mert így szorgalmi időszak vègèn , ès vizsgaidőszakban hátha valaki hasonló szituba kerül , ès erőt ad neki ez a sztori😂😘😊

2019. dec. 6. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!