Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tárgyak vannak, és...

Milyen tárgyak vannak, és mennyit kell jegyzetelni mérnökinfón?

Figyelt kérdés

Egyetem, tanár, szemeszter, és tárgy válogatja, de úgy mégis mit mondanátok, mennyit kell jegyzetelni összességében? (Vagy úgy is válaszolhattok hogy más, nem műszaki szakokhoz képest többet, vagy kevesebbet?)

Például matek vagy fizika az evidens hogy kell rendesen, de a többi tárgynál hogy van ez?


(Illetve milyen tárgyak vannak még, amik nem gyakorlatok?)


2019. dec. 28. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Levelező mérnökinfon, mindent egy füzetbe írok:

első 2 félévben elment 2 A4-es füzet jegyzetelésre, és több gyakorlásra.

De évről évre egyre kevesebb kell. 5. félévben fél füzet se kellett már.

2019. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat en nem jartam mernokinfora de mernokin 10-15 fuzetet teleirunk felevenkent.
2019. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BME-s vagyok, szerintem kevesebbet kell jegyzetelni. Gyakokon érdemes, de egyre kevesebb van az évek előrehaladtával. Előadások közül kb első év matekos tárgyain kell jegyzetelni, de az se feltétlenül kötelező vagy hasznos. A legtöbb előadás kb diavetítgetés, azt feltöltik szóval nem kell leírni.. A matekos tárgyakhoz meg van fullos jegyzet. Jelentem, hogy most a 6. félévemben ebben a 2 hétben egy betűt se írtam még és szerintem nem is fogok. Azért talán érdemes vinni egy kis füzetet meg tollat, hogy ha valahol hangzik el hasznos infó ami nincs a dián azt le tudd írni.
2020. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!