Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme elmenni záróvizsgá...

Van értelme elmenni záróvizsgára így?

Figyelt kérdés
Annyira kicsi az esélye, hogy jó tételt húzzak, kb. 5 másodperc alatt kiderülne, hogy visszaadom-e vagy sem.....van ennek értelme? mármint nagyobb esély van arra (kb.90%)hogy rosszat húzok, nem tudom melyik a jobb, egy egyest beíratni vagy csak "nem jelent meg" státusszal zárni, szerintetek?
2020. jan. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
van. Eleve a szakdoga védést is akkor csinálod. Legalább azzal nem kell foglalkoznod utána. Másrészt záróvizsgán már nem jellemző a szopatás. Könnyebben adnak egy kettest. Pl. egyik tételed tök jól sikerül, a másik értékelhetetlen akkor legtöbb helyen kiátlagolják. Régebben úgy volt,hogy amelyik tárgyad mégis meglett abból nem kellett újrázni. Ha már egyet vagy kettőt bemákolsz legközelebb annyival kevesebbet kell készülnöd. A szakdoga védés után is mondhatod,hogy nem akarsz részt venni a vizsgában. Jó módszer az,ha felezed a tételeket,minden másodikat tanulod meg. De az is ha minden tétel ~1/3 át tanulod meg. Töredék időt igényel és egy hármast simán össze tudsz belőle hozni. Azért egyik másik felsőoktatási intézményben vannak még lelkiismeretes emberek és szopathatnak,de nem jellemző. Én is így mentem annó és bemákoltam. Szóval akár a mák faktor is bejöhet.
2020. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Záróvizsgán visszaadni a tételt?

Őszintén nem tudom értelmezni a kérdést.

Odamész, húzol, valamit csak tudsz - azért egy záróvizsgán már az apróbetűs részt kérdezik.

2020. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. A védésem már meg volt. Bár nem kettes a cél, csak sajna így alakult és a felkészüléssel is beszívtam......csak mindenki noszogat, hogy menjek el, mert mindenki ezt tenné és látom is, ti is ezt írjátok (szívem szerint nem szeretnék, nincs annyi önbizalmam, hogy kiálljak 10 ember elé makogni, ezért említettem a tételvisszaadást).
2020. jan. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!