Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valószínűleg nem vesznek fel...

Valószínűleg nem vesznek fel sehova mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pontjaim alapján nem vesznek fel fősulira.

A családom is kitagad, ti mit tennétek? El is kell költöznöm valahová.


2010. júl. 21. 23:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Erre abban a 4 évben kellett volna gondolnod, amikor középiskolába jártál...
2010. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzésed kedves első. De ne gondold h attól mert esetleg diplomád van jobb vagy bárkinél is. Ha meg nincs akkor nem kellene ezt mondanod.
2010. júl. 21. 23:34
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hogy nem fognak? Nekem sincs annyi pontom mit tavaly, mégis reménykedek :D Hány pontod van?
2010. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

OKJ.. középiskoládban biztosan indul valamilyen szak..

Vagy például B tervként megjelölhetted volna valamelyik egyetemen felsőfokú szakképzését. Emellett lehet dolgozni is, de mégis belejössz milyen az egyetem, a vizsgák, az órák...


Ha nem gondolkodtál előre sajnos nagyon nehéz. Próbálj meg elmenni valahova dolgozni, pultosnak, vagy pakolni valahova. (Nem tudom fiú vagy-e, vagy lány.. :) )

Amit kapsz pénzt tudod költeni albérletre. Aztán februárban jelentkezz újra, olyan helyre, ahol mehetsz kollégiumba.. :)

Amúgy honnan írsz? Mert ha a közelben laksz, talán még tudnék is ajánlani OKJ-s képzéseket..

Sok sikert, és nyugalom, biztos találsz valami megoldást!


18/L

2010. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
9 ponttal van több mint a tavalyi ponthatár:(
2010. júl. 21. 23:36
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi felvesznek éngem tavaly felvettek az ELTÉRE vagyis anyámnak ezt mondtam monnyad ezt is te be foggja az venni ugyis!
2010. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Melyik suliban? Milyen szak? :)
2010. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
NYF programtervező informatikus
2010. júl. 21. 23:39
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
ELTE há minek kérdezed milyen szak asszed kiscsaj h anyám megkérdezte?
2010. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Nézd meg a felvin a statisztikáknál, hogy többen jelentkeztek-e mint tavaly, mert ha nem, akkor úgyis bent vagy.
2010. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!