Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valószínűleg nem vesznek fel...

Valószínűleg nem vesznek fel sehova mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pontjaim alapján nem vesznek fel fősulira.

A családom is kitagad, ti mit tennétek? El is kell költöznöm valahová.


2010. júl. 21. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő ezt honnan veszed?És te hova mész tovább?
2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok az "ELTÉsnek". Láttam egykét ilyen faszacsávót annakidején előkészítőn is, 50ezer volt egy félév, és már az első után látszott, hogy nem lesz nekik belőle semmi, de azért simán behazudták a szüleiknek, hogy tökjól megy, fizessék a másodikat is...


Remélem, sose lesz ilyen gyerekem, de ha lesz, egy ilyen hazugság után felisút, leisút, aztán tartsa el magát.

2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A szakma tanulása már szóba sem jöhet??

Csak a diploma??? Majd 5 év múlva meg azért sírsz,hogy semmit nem ér a diplomád,mert sehová nem vesznek fel..Inkább egy jó szakma az többet érne..

2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
csak hisztizik, hiszen simán megvan a pontja..
2010. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azt azért nehezen hiszem, hogy valaki ennyiért elhajtja a saját gyerekét. Az általam ismert szülők ennél sokkal többet is megbocsátanak. Szerintem csak ijesztgettek vele.

Amúgy ha tényleg nem vesznek fel elmész melózni, mellette tanulsz és jövőre újra megpróbálod.

2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért dermesztő, hogy fel sem merül egyesekben, hogy valami mesterséget kéne tanulni, amivel konkrétan részt vehet a gazdasági termelésben, mert cociológussal, romológussal, bölcsésszel meg politológussal tele a padlás, az ország meg éhen gebed!


Tanuld ki a CNC-marós vagy esztergályos szakmát, oszt a 250-et összekalapálod vele. Szinte már ott is csak a gombokat kell nyomkodni.

2010. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
74%

OKJ-s képzés?

nem a világvége...:)

én is egy olyanra megyek

ráadásul egy csomó képzés fog jelentkezési határidőket módosítani, a fel nem vettek kedvéért :)

és egy csomóra lehet egészen aug.végéig jelentkezni

az első képzésed ingyenes, ha nem vagy még 23, vanérettségid és még nincs semmiféle végzettséged sem

szerintem nézz utána,ha ma olyan derülne majd ki,amit nem szeretnél

a szüleid sem gondolhatják komolyan, hogy kitagadnának...

az nem lehet!:)

2010. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt megkérdezném, hogy egy lány hogyan menjen el esztergályosnak vagy CNC-marónak? ÉN pl nagyon szívesen tanulnék szakmát, ha nem olyan lenne, mint amit idén tanultam, hogy semmire se jó, de közben nem is férfimunka.
2010. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne félj.És megértem, hogy fél a szüleitől sok szülő nem szeret csalódni.De ezzel ti is így lesztek.Én azt mondom fel a fejjel és be fogsz jutni abba a bizonyos szakba amit szeretnél:)
2010. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
FELVETTEK:) Köszi a választ mindenkinek, aki írt:)
2010. júl. 23. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!