Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne menjek...

Mit csináljak hogy ne menjek suliba?

Figyelt kérdés
Fizikából 1.85 re álok és tz-t írunk pénteken de ma adott ki egy 4 oldalas össze foglalást és biztos 1 es lessz. A probléma az hogy a húgomat kiséri a nagymamám és egy busszal megyünk meg ha azt mondom hogy rosszul vagyok akkor anyám el kezd ordibálni és be ad egy 1kg gyógyszert.Ja és mivel TZ biztos le vinne 1.50 re és csak 60 tól adhatja meg a jobb jegyet ki javítani pedig nem fogom tudni mert csak pénteken és kedden van fizika és kedden nem lessz tanár de jövő héten már le zárnak.
2020. jan. 21. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudná, ha színlel? Előadja, higy reggel a buszról le kellett szállnia, mert hányt,eg hasmenése van, szevasz.
2020. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Majd, ha kijárod az orvosit, illetve tapasztalod is, akkor majd tudni fogod, ha valaki színlel. Mondhatod azt, hogy te is így csináltad, de hidd el tudja a doki, hogy nem volt bajod.
2020. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalatod is van*
2020. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%

Majd ha kijárod az orvosit. :DDD Ne legyél már hülye. Emberek felhívják az orvost, hogy basszus, ma nagyon rosszul vagyok, hányok, hasmenésem van, meg sem tudok mozdulni, írjon ki táppénzre, esetleg másnap beugrok a papírért.

Ez így működik, jogszabály lehetőséget ad rá, 5 napra visszamenőleg.


Ha el is jutok a háziorvoshoz, akkor hogyan fogja bebizonyítani, hogy reggel nem hánytam, nem fstam? Viszem kézben a csomagot??? :D


Teljesen hülyeséget írsz.

Még lázat sem mértek soha, pedig nem egyszer voltam orvosnál.

2020. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Torkodat megnézi és már látja is....


Igen lehet visszamenőleg táppénzt írni, de most nem táppénzről beszélünk, hanem arról, hogy lógni akar és hazudozni. És ezt kéne elfelejteni. Nem olyan tanácsot adni, hogyan lógjon, hanem olyan tanácsot adni, hogy igenis menjen be.

2020. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Meg ne haragudj, de egyéb külső tünetek is vannak arról nézve, hogy valaki tényleg rosszul van-e vagy sem.


Persze vannak olyan orvosok akiket nem érdekel semmi, aztán írja egyből az igazolást.


De lényegtelen amúgy, mert hiába veszitek rá, hogy hogyan lógjon úgy is le kell belőle felelnie és ugyanott lesz. Akkor legalább tisztességesen kapjon egyest.

2020. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Jah, egy vírusos, baktériumos fertőzésnek, aminek a hasmenés a tünete, biztosan a torkodat fogja nézni az orvos.

Jó ha széklet mintából meg lehet állapítani a fertőzést...


Annyit akar elérni, hogy félévi bizi előtt ne kapjon egyest, és ne bukjon meg. Erre ez jó taktika...


Ne legyetek már itt álszentek, hogy ti soha az életben nem stikliztetek semmit.

2020. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%

Hányásról is beszéltetek. Most már hírtelen akkor az nem lesz tünet. Ok. Tudod miért "tapogatja" az orvos a hasad? ;).


No. És mi van akkor, ha félévkor megbukik? Semmi. Senki se fogja nézni. Ennyit erről.

2020. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na? Megbuktál? :D
2020. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!