Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen két tárgyból hármas...

Egyetemen két tárgyból hármas zárás félévkor rossznak számít?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mi számít rossznak? Hogy egyetemista vagy de a kérdésedben képtelen vagy megírni, hogy milyen szakot végzel.
2020. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet meg kell kérdezned? Te hova jársz? 🤣🤣
2020. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a célod az egyetemmel, és milyen tárgy. Az rossznak számít, hogy nem tudod megítélni, melyik tárgyak az igazán fontosak ahhoz, amit valójában csinálni akarsz, és hogy ezekből a jegyektől függetlenül milyen a tudásod. De ha első-másodéves vagy, akkor még belefér, kellhet egy kis idő, mire lesz rálátásod.
2020. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem kaptam eddig értelmes véleményt, természetesen mentek a piros kezek. Gratulálok a széles körű gondolkodásmódhoz!
2020. jan. 23. 16:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tárgy amiből a kettesért is vért kell izzadni, de olyan is ahol egy délután tanulás után ötösre vizsgázhatsz. Mivel semmi konkrétumot nem adtál ezért ezeket neked kell tudnod de alapvetően nem számít rossznak.
2020. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

"a széles körű gondolkodásmódhoz"??


Te jó isten... most már tényleg minden hülyét felvesznek a felsőoktatásba?

2020. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3# Több szempontból érdekelt volna, de miután kiírtam ide egyből megbántam.

Minden tárgyam 5-os lett, csak kettő zarult harmasra... Szerettem volna egy kitűnő fél évet zárni.

2020. jan. 23. 16:24
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 elgurult a gyógyszer?
2020. jan. 23. 16:25
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Még most sincs annyi eszed, hogy megírd milyen szakon vagy. Hagy találgassak: büfé-ruhatár?
2020. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szerettem volna egy kitűnő fél évet zárni" - ez az egyetemen már nem számít. Mármint a diploma minősítése 3,5-től szokott "jó" lenni, 4,5-től "kitűnő". Nehéz szakon nem nagyon jön össze a 4,5 feletti átlag, a 3,5 viszont "simán" hozható.

Amúgy jöttem ki 5-ös szóbelivel úgy, hogy egy hét múlva fogalmam sem volt az egészről, és kaptam úgy 3-ast, hogy a felelet végén rövidzárlatot kaptam, és meg is húzhattak volna.

Azon kívül vannak potya vizsgák, amik még az általános iskolához sem lennének méltóak, és vannak gyilkos tárgyak is.

Nem a jegy számít, hanem hogy mire emlékszel majd belőle, hogyan tudod alkalmazni 1-2-3-5 év múlva.

2020. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!