Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, ha nem biztos,...

Mi tévő legyek, ha nem biztos, hogy jó szakot választottam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sajnos elbizonytalanodtam azzal kapcsolatban hogy jó szakot választottam e az egyetemen.. Mindig is jó voltam bioszból, érdekel is a téma, emelt szintű érettségim is jól sikerült. Tavaly szeptemberben kezdtem a gyógytornász szakot, (pszichológia, orvosdiagnosztika, és még hasonlókat írtam be) viszont kezdek kiábrándulni belőle... Irreális elvárások körülbelül orvosin nincs ilyen követelmény, pergetik ki az embereket. Rengeteget tanulunk és nem nagyon van eredménye. Ahogy hallom egyre több a gyógytornász és már nem is tudom hova lehetne ezzel elmenni dolgozni (talán külföld..) Nem tudom megéri e gyógytornásznak lenni, és még nagyon ismerős meg rokon sincs a pályán akitől érdeklődni tudnék.

Esetleg tapasztalat, van aki hasonló cipőben jár? Hogyan zajlik egyetemen a passziválás? Mi az a munka amit jó biosz tudással és nagy érdeklődéssel lehet végezni?

Segítséget, válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 29. 01:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jól... Meg még rajtam kívül sok embernek

De a jó hír talán az hogy nincsen csúszás a vizsga miatt legalábbis egyelőre így tudjuk

2020. febr. 2. 21:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Na végül, hogy alakult? Hogy döntöttél?

2020. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az összes vizsgám sikerült idáig 4es 5ösre, a CV-sek is

Érdekes volt skypon, meg zoomon, és hasonló felületen felelni, meg az írásbeli vizsgákra nagyon kevés időkorlátokat adtak.

Nagyon úgy néz ki maradok a pályán, tetszik csak az elején nagyon elbizonytalanodtam, de sokan adtak erőt hozzá. :)

2020. jún. 7. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!