Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csináltam mézes mustáros...

Csináltam mézes mustáros csirkemellet egy nosaltys recept alapjan. Ott egy kg csirkemellhez egy nagy doboz tejfölt írtak. De igy kb semmi ize nem lett full tejfölös az egesz es nem is suru. Hogy javitsak rajta?

Figyelt kérdés

#főzés #Nosalty #csirkemell mezes mustaros
2019. okt. 24. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mezes mustaros csirkehez minek tejfol?
2019. okt. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2019. okt. 24. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már sehogy, gyűrd le, majd legközelebb kevesebbet teszel rá.
2019. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez a recept lehet, hogy az olcsóságot célozta meg, azért kell hozzá ennyi tejföl, miközben az ízesebb elemek mennyisége elenyésző. Intenzívebb ízt úgy tudsz elérni, hogy keversz még hozzá mézet és mustárt, legalább 4-5 evőkanálnyit.
2019. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Már a képen is látszott, hogy nem ilyen:

[link]

...akkor miért kezdtél hozzá?

Amit készítettél tejföllel az egy "vadashoz" hasonló ízvilág.

2019. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem a mézes-mustároshoz minek a tejföl, de a Kérdező még ezt is túltolhatta, mert "nagy DOBOZRÓL" ír, ami 850 gr. ellenben a receptben "nagy POHÁR" van, ami jó esetben 330gr.
2019. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
LoL
2019. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pasiként kevésbé tudok főzni, tejszínes változatát készítem néha, (ehhez lehet hasonló a tejfölös) de én egy kis főzésnyi, 250-300 dkg húshoz és 2 deci tejszínhez használtam legutóbb ha jól emlékszem 2-2 kanállal, meg még az utókostolásnál ízlelgetésnél is még kellett tennem bele szóval ez így egy kilóra vetítve amit ír elég hatmatgyenge kevésnek tűnik. -és még a recept ki is hagyja hogy egy nagyon kevés fokhagyma is jól illik bele, én a tubusosból raktam egy nagyobb borsószemnyit.
2019. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!