Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen szakmákat amit...

Tudtok ilyen szakmákat amit érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit otthonról lehet csinálni és nincs munkaidő. Saját magad határozod meg hogy mennyit fogsz dolgozni. Annyi pénzt keresel, amennyit dolgozol. Ha 4 órát dolgozl akkor annyi pénzt is kapsz, ha pl 8 órát akkor több. Vannak biztos ilyenek csak nem tudom pontosan hogy mik ezek a szakmák
2020. márc. 4. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy saját vállalkozás. Bár el kell szomorítsalak, mert ha beindul az üzlet, akkor még hétvégén is dolgozni fogsz...
2020. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És pl web designer vagy programozó? Vagy ikyesmik? Ezt be lehet tanulni olyan szinten hogy otthonról keressek vele? Saját vállalkozáshoz nincs tőkém, meg szerintem nem is lesz ilyen fizu mellett
2020. márc. 4. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Betanított munkáktól ne várd azt hogy ennyire rugalmas a munkaidő. Legalább kell egy szakma és egyetemi végzettség + néhány év tapasztalat, ha webfejlesztésben, programozásban gondolkodsz.

Ha csak egy érettségid van, csoda ha kapsz egyáltalán munkát, nemhogy rugalmas munkaidővel... Ha ez a webfejlesztés vagy a programozás érdekel, akkor javaslom iratkozz be ilyen irányba egyetemre, és amikor elvégezted msc-vel együtt, 6-7 év múlva térj vissza erre a kérdésre.

2020. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem annyi
2020. márc. 5. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetemről szerintem nem is álmodhatok, sosem ment a tanulás
2020. márc. 5. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg pénzem se lenne rá
2020. márc. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!