Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matektanárom azt hiszi,...

A matektanárom azt hiszi, hogy ketten másoltuk a házit és mindkettőnknek 1-est ad. Pedig nem így van! Mit tegyek (ünk)?

Figyelt kérdés

Volt egy feladat, amit én, emg még valaki ugyanúgy rontottunk el, mert rosszul értelmeztük. A tanár most azt hiszi, hogy másoltuk, ezért mindkettőnknek egyest adott..


Hiába mondjuk neki, hogy de tanárnő, véletlen az egész, félreértettük a feladatot. Ezt nem hiszi el.


konkrétan az, hogy egy egyenletben ha hozzáadok kettőt, akkor mindkét oldalhoz hozzá kell adnom, de ezt mindkette félrenéztük amikor kettőt kellett hozzáadni csak a baloldalhoz adtuk hozzá. amgyarán elrontottuk. Cseles feladat volt.


Ahelyett, hogy azt mondaná a tanár, hogy ugye ugye, mindketten beleestetek ebbe a hibába, ahelyett meg azt hiszi, hogy másoltuk egymásról..


És most van egy-egy 1-esünk


2020. márc. 23. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb figyeljetek jobban!
2020. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy másoltátok volna egymásról, ha mindenki otthon van?
2020. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát jó, de most mit csináljak? Hát.. ha nem vettem észre nem olyan nagy ügy. Az a baj, hogy őrült a nő és nem képes másre gondolni csak arra, hogy puskázunk, másolunk stb stb. Vagy kész sincs..


Ez a másik. valaki 4 órát szenvedett a házival amit másnap véletlen otthonhagy, erre a tanár azt hiszi, hogy biztos nincs kész, azért hagyta otthon a füzetét..

2020. márc. 23. 14:05
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es. úgy, hogy elüdjük egymásnak??? Amúgy ez megy. osztálycsoportban ahol nincsenek tanárok mindig beküldi valaki...


De ez kivételes eset. Velem még sosem fordult elő, hogy másotam volna. Ha magam csinálom sokkal egyszerűbb, mert értem..

2020. márc. 23. 14:06
 5/13 A kérdező kommentje:

Ne tudd meg mi folyik a szobákban. Online óra közben a füzet ott van a monitor mellett és onnan olvassa a gyerek ha a tanár megkérdezi, hogy mit vettünk tegnap (múlt órán) feleslés gyanánt..



Hogy ebből mi igaz, azt nem tudom, de ezeket írják.. a csoportban

2020. márc. 23. 14:08
 6/13 anonim válasza:
Ha mind a ketten hibaztatok, akkor miert nem fogadjatok el, hogy 1-es a jutalma?
2020. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenkivel előfordul az ilyen, véletlen nem ad hozzá, nem szoroz be... de hogy ezért egyest adni, az nem fair. Bizonyítani se tudja, hogy másoltatok, na mindegy.


Tenni semmit se tudtok, maximum ha a szülő felhívja a tanárt, de úgyis azt fogja neki mondani, hogy "mi köze ahhoz, hogy én hogyan osztályzok?"

2020. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os. háát. erre nem is tudom mit mondjak. Te nem lehetsz teljesen komplett.. egy hiba és egyes? normális vagy? kb 20 feladat volt.
2020. márc. 23. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:

És a többi feladatból nem látszott, hogy nem másoltatok egymásról?

Ne búsulj, egy félrenézés miatt bármikor kaphatsz egyest.

2020. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es. Nem, nem látszott.. pedig rontottunk párat. csak valszeg nem ugyanazokat :(
2020. márc. 23. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!