Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matektanárom azt hiszi,...

A matektanárom azt hiszi, hogy ketten másoltuk a házit és mindkettőnknek 1-est ad. Pedig nem így van! Mit tegyek (ünk)?

Figyelt kérdés

Volt egy feladat, amit én, emg még valaki ugyanúgy rontottunk el, mert rosszul értelmeztük. A tanár most azt hiszi, hogy másoltuk, ezért mindkettőnknek egyest adott..


Hiába mondjuk neki, hogy de tanárnő, véletlen az egész, félreértettük a feladatot. Ezt nem hiszi el.


konkrétan az, hogy egy egyenletben ha hozzáadok kettőt, akkor mindkét oldalhoz hozzá kell adnom, de ezt mindkette félrenéztük amikor kettőt kellett hozzáadni csak a baloldalhoz adtuk hozzá. amgyarán elrontottuk. Cseles feladat volt.


Ahelyett, hogy azt mondaná a tanár, hogy ugye ugye, mindketten beleestetek ebbe a hibába, ahelyett meg azt hiszi, hogy másoltuk egymásról..


És most van egy-egy 1-esünk


2020. márc. 23. 13:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak zavar, hogy igazságtalan..
2020. márc. 23. 18:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd kijavítod.

Máskor majd jobban figyelsz.

Nekem is ezt mondták tanáraim az első egyesem után.

2020. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De azért mégsem érdemlek egyest egy gyakorlati feladatért.. Ennyi erővel én ötöst kérek, ha hibátlan. azt bezzeg nem kapunk.
2020. márc. 23. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!