Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2020-as érettségi meg lesz...

A 2020-as érettségi meg lesz tartva?

Figyelt kérdés
Szokott időben?
2020. márc. 31. 02:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De igen, tényleg nehéz ügy.
2020. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Logan22 válasza:
Szerintem egyáltalán nem lenne probléma ha az évvégi osztályzatokat kapnánk meg érettségi jegyként. Tanárok sem hülyék a jegyek mellet valószínűleg lenne százalék is és így már ki lehet számolni a pontokat az egyetemi felvételikhez, azthiszitek erre nem gondol a kormány ha egy ilyes fajta intézkedést hoznak. Nem hiszem hogy hoppon hagyná az ország a dicső egyetemistáit, főiskolásait potya ötösökkel a zsebükben.
2020. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Neked nem lenne probléma, de mit csináljanak az újraérettségizők, netán akik előrehozottoznak?
2020. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocsi de hogy gondoljátok azt hogy évvégi jegyet kapjunk?

Én egy olyan tantárgyból érettségizek amit nem tanultam középsuliban

Osztályozóztam belőle egyedül. Évekkel ezelőtt. Az egyik négyes lett. Mostmeg az adott nyelvből fordítóként is dolgoztam

Elég irreális lenne bár megértem a tippeket is..de nem korrekt

2020. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es. Mit gondolsz, a kormány miért fél a-t, vagy b-t mondani? pontosan tudják, hogy olyan helyzetbe hozták magukat, hogy bármit is csinálnak, támadható lesz az érettségi! Ha év végi jegyet adnak érettségiként, akkor a teljes évfolyam mások szemében egy senki lesz, az egyetemeken megtűrt valakik, akik ingyenjegyet kaptak érettségi gyanánt! Ha normál időben érettségiztet,akkor támadni fogják, mert 150ezer gyereket mozgat a karantén alatt, azok egymással utaznak, dumálnak, és viszik haza a fertőzést a szülőknek, színtiszta pandemónium! Ha csak részlegeset tart akkor a fenti kettő együtt. Ha eltolja, akkor mikorra? Ha kijelöl egy időpontot, onnantól VÉGE a kormánynak, hiszen pont azért fogadott el korlátlan felhatalmazást önmagára, mert arra hivatkoznak, hogy nem tudják, mikor lesz a járvány vége! Ha most azt mondják, hogy július 20-án már lehet érettségizni, azzal agyoncsapják a saját felhatalmazásukat!


Szóval ezért megy a kussolás kormányrészről.

2020. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ezt értem utolsó, de akkor semmi fognak szerintem “ingyenjegyet adni” rengeteg a szakmai vizsga is! Mondjuk ki igen nagy szívás most! Magamat is sajnálom

Reménykedjünk a legjobban

2020. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy lesz, hogy eltoljak az érettségit június, vagy júliusra, és nem lesz szóbeli,az eredményeket megkapjuk augusztusban, és max 1-2 hét csuszassal indul az egyetem. Az előrehozott érettségizők pedig leteszik a vizsgákat októberben. Úgy gondolom, semmiképp sem kéne a rendes körülmények között megtartani, mert az nagyot boostolna a járvány terjedésén. A szétültetéssel több teremben nagyobb tavolsaggal meg az a probléma, hogy rengeteg sok az idős tanár, akik eleve veszélyeztetettek, és számukra még inkább nem lenne biztonságos. Egy kicsit sajnálom a kormányt is, mert nagyon nehéz jó döntést hozni, és jelen esetben csak a legjobb rossz verzió jöhet szóba (vagy hogy kell mondani :D) Az pedig, hogy az evvegi jegyeket kapjuk meg, nagyon sok sebből vérzik. Online érettségi kb kivitelezhetetlen, és szerintem szánalmas megoldás lenne..
2020. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!