Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha nem tudom a...

Nagy baj, ha nem tudom a szózatot?

Figyelt kérdés

A himnuszt tudom, de a szózatot semennyire. csak pár szót.


Sosem kellett sehol énekelni, 4. osztályban felelni kellett belőle, azóta elfelejtettem.


Próbáltam tanulgatni ,hogy hátha majd számonkérik és ne b*sszanak le, de sehogy nem tudom megtanulni.


se iskolai ünnekségen, se sehol nem énekeljük a szózatot..


2020. ápr. 3. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most az a gond hogy az egészet nem tudod, vagy az első két versszakot nem? Mert nekünk (és gondolom a legtöbb helyen) az egészet meg kellett tanulni, de már én sem tudnám végigmondani. De az első két versszakot szerintem illik. Nem kötelező énekelni de a szöveget eddig ismerni nagyon alap lenne. És ez független attól hogy tetszik-e neked, 4 rövid mondat az egész.
2020. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

Magyar érettségin kötelező memoriter, ha kihúzod, és nem tudod végig, akkor bukta, póttétel nélkül, azonnal.

Mondjuk én nem féltelek attól, hogy te az érettségi közelébe kerülj, szóval nyugoggyále, maraggyotthon, mereggyélmeg.

2020. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!